bolak

Už jste někdy někomu způsobili fyzickou újmu na těle?

Zlomili kost, vystřihli monokl, vyrazili zub, vykloubili rameno, ukousli prst (třeba v zoufalý situaci), propíchli hypofýzu, prostě cokoliv, ať už úmyslně nebo nedopatřením a pokud jo, tak jak se to stalo a jestli vás za to stihnul nějakej trest…

Já osobně jsem byl spíš akceptor v tomhle směru, ale i tak sem stihnul bráchu prohodit skleněnejma dveřma a čtyřletýmu bratránkovi vytrhnout ruku z pantu (vůbec mu tam nedržela, sotva sem ho za ní chyt).

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Jsem tak trochu mírumilovný člověk – ani mouše neublížím.

Další odpovědi
quentos

Ne

ne, čéče … ačkoliv znám lidi, který si vo ňákou tu újmu přímo řikaj – přinejmenším vo újmu na hubě

honza19hk

Ano, bylo to úmyslný

Doplňuji:
ano jednomu výtečníkovi jsem zlomil nos-jelikož ohrozil 2 chodce na přechodu,pak mi nedal přednost,naboural mě,chtěl ujet a byl drzej.Dostal jednu na nos.pak si ho převzali poldové.

Fyzik

Ano, byla to nehoda

Doplňuji:
Hodil jsem bratrovi na hlavu kouli na petanque, z půl metru. Byla to tak trochu odveta za to, jak mi pár let předtím střelil bílou kulečníkovou kouli na hlavu. Obojí to byla pecka.

marijakes

Ne

pizlicka

Ano, byla to nehoda

ehm.....

anonym

Jiná odpověď (když chceš víc)

Doplňuji:
já je spíše dával dohromady, v gum. rukavicích sebrat mozek, tuhle kus nohy, ruky .....

huxa

Ano, bylo to úmyslný

Doplňuji:

  • nechtěně-spolužák mě žduchnul do jedné holky (14let;170cm a 30kg-anorektička) normální holce by se nic nestalo, tato měla vyražený dech :)
  • chtěně-bratrovi jsem vyrazil dech-byl jsem nemocný a pořád mě otravoval, plácnul jsem jej tedy otevřenou dlaní po hrudi, kdo mohl tušit, že mu vyrazím dech :) poté jsem ještě jednou někomu vyrazil dech a přivřel prst do dveří, už si ale nepamatuji komu

bolak

huxa: teda teď si mně vyrazil dech,,,

bolak

Vlk z lesa: to říká teta taky, a přitom má v každý místnosti mucholapku

anonym

Tak u nás doma nemáme mucholapky ani plácačky na mouchy nebo vražedné spreje. Každou mouchu, kterou chytím, tak pustím na svobodu.

bolak

A když je ještě zalarvená tak taky?

anonym

S larvou mouchy jsem se ještě nesetkala.

bolak

zřejmě se oba pohybujeme na místech s odlišnou formou hygieny

anonym

Přesně tak. Skoro nevím co je savo.