bolak

Už jste někdy někoho sledovali?

Například vám někdo řekl, že půjde tam a tam a vy ste mu to nevěřili, tak jste se se rozhodli, že ho budete sledovat…co dělá, kde dělá, s kým dělá…

Pokud ano, tak za jakýho důvodu a jak sledovačka dopadla?

Nejlepší odpověď
Ella

jednou jsem sledovala mamku, bylo to v době, kdy se rodiče strašně hádali a hrozil rozvod a ona se v deset večer oblíkla, že se jde projít. Mohlo mi být tak šestnáct. Bála jsem se, aby mě tam nenechala s otcem, tak jsem šla za ní.

Když zkontrolovala otce, že je tam kde říkal že jde, tak se otočila zpátky, tak jsem se rozběhla zpátky a když přišla domů, dělala jsem že spím. Dodnes to neví, že jsem ji sledovala.

Další odpovědi
anonym

Takhle ani ne, ale jako dítě jsem si ráda hrála na detektiva a i sledovala náhodné lidi.

RedC22

Zrovna včera, když jsem hrál CS: GO. Ten terorista si myslel, že utekl. Nečekal, že se na něj pověsim a půjdu za ním tak dlouho. Překvapil jsem ho zezadu, dostal dávku do hlavy. (To asi neni odpověd, jakou si očekával, že?)

manon

Ne nesledovala. Nějak jsem vždy dospěla k závěru, že když chce někdo někde být, má tam být, patří tam. A kdyby někde být nechtěl, žádné sledování na tom nic nezmění.

pizlicka

ach jo,priznam se,ja ano.kamaradka chtela sledovat sveho pritele,tak jsme ho sledovali její bilou felicií.jelikoz byla nervozni a kurak,byly jsme zavrene a schovane v aute,obe skrčené do kuličky a ona si zapálila.myslela jsem,ze umru.na oplatku jsem chtela sledovat sveho pritele,tak jsme opet jeli felicií,sledovačka byla dlouhá,nudná,sle­dovaneho jsme ztratili,byly jsme z toho akorat unavene,frustro­vane,a obe jsme si rekli........NIK­DY VÍCE!

Kamionacka09

Ja sledovala vzdycky nejaky chlapy co se mi libili tak treba nejakyho na balkone nebo jednoho zednika jak se ve sklepe prevlikal;)

bolak

RedC22: samozřejmě že kdyby se to odehrálo v reálném životě, potěšilo by mě to mnohem víc, ale co se dá dělat…

RedC22

Bohužel, v reálném životě (co je to vlastně „reálný život“?) jsem zatím ještě neměl potřebu někoho sledovat.

bolak

Takže žádná sledovačka? žádnej terorita? žádná dávka zezadu do hlavy?

no, hlavně neházej flintu do žita :)