Zlatý

Už jste někdy někoho sledovali?

Například vám někdo řekl, že půjde tam a tam a vy ste mu to nevěřili, tak jste se se rozhodli, že ho budete sledovat...co dělá, kde dělá, s kým dělá...

Pokud ano, tak za jakýho důvodu a jak sledovačka dopadla?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

jednou jsem sledovala mamku, bylo to v době, kdy se rodiče strašně hádali a hrozil rozvod a ona se v deset večer oblíkla, že se jde projít. Mohlo mi být tak šestnáct. Bála jsem se, aby mě tam nenechala s otcem, tak jsem šla za ní.

Když zkontrolovala otce, že je tam kde říkal že jde, tak se otočila zpátky, tak jsem se rozběhla zpátky a když přišla domů, dělala jsem že spím. Dodnes to neví, že jsem ji sledovala.

Další odpovědi:

Takhle ani ne, ale jako dítě jsem si ráda hrála na detektiva a i sledovala náhodné lidi.

Pokročilý

Zrovna včera, když jsem hrál CS: GO. Ten terorista si myslel, že utekl. Nečekal, že se na něj pověsim a půjdu za ním tak dlouho. Překvapil jsem ho zezadu, dostal dávku do hlavy. (To asi neni odpověd, jakou si očekával, že?)

Stříbrný

Ne nesledovala. Nějak jsem vždy dospěla k závěru, že když chce někdo někde být, má tam být, patří tam. A kdyby někde být nechtěl, žádné sledování na tom nic nezmění.

Bronzový

ach jo,priznam se,ja ano.kamaradka chtela sledovat sveho pritele,tak jsme ho sledovali její bilou felicií.jelikoz byla nervozni a kurak,byly jsme zavrene a schovane v aute,obe skrčené do kuličky a ona si zapálila.myslela jsem,ze umru.na oplatku jsem chtela sledovat sveho pritele,tak jsme opet jeli felicií,sledovačka byla dlouhá,nudná,sledovaneho jsme ztratili,byly jsme z toho akorat unavene,frustrovane,a obe jsme si rekli........NIKDY VÍCE!

Pokročilý

Ja sledovala vzdycky nejaky chlapy co se mi libili tak treba nejakyho na balkone nebo jednoho zednika jak se ve sklepe prevlikal;)

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

RedC22: samozřejmě že kdyby se to odehrálo v reálném životě, potěšilo by mě to mnohem víc, ale co se dá dělat...

Pokročilý

RedC22

Bohužel, v reálném životě (co je to vlastně "reálný život"?) jsem zatím ještě neměl potřebu někoho sledovat.

Zlatý

bolak

Takže žádná sledovačka? žádnej terorita? žádná dávka zezadu do hlavy?

no, hlavně neházej flintu do žita :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.