quentos

Už jste někdy někdo byl na vlakovém nádraží v Praze-Vysočanech? Je na něm složitá orientace?

Jen bych rád věděl, zda je odtamtud hodně velký kumšt dostat se na MHD (nejlépe metro B). Díky.

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím, že to zvládnete úplně v pohodě, jezdí tam tramvaj, autobus i to metro, trasa B,,,vše cca 250–300 metrů od vlaku. Když budete mít pocit, že tápáte, tak myslím, že není problém se někoho zeptat na cestu,,já to tak také dělám.

Doplňuji:

Ještě jsem vám našla odkaz mapy, aby jste se přeci jenom trochu lépe orientoval,,,,

http://www.ma­py.cz/#mm=ZTtT­cP@sa=s@st=s@ssq=pra­ha%2Bvysočany@sss=1@ssp­=125131884_127102668_145­448044_145321676@x=13325­4176@y=136036464@z=15

Další odpovědi
Děda Louda

Co si pamatuju z dřívějška (nevím, jestli se něco zlepšilo), tak je to strašný zážitek.
Naštěstí to pro zdravého jedince není na MHD (metro) daleko.

Výletník8

Není to složité, vzdálenostně je to do metra podle mého blíž než na hlavním ze 7. nástupiště.
Sejde se do tunelu pod nádražím, jím se vyjde širší stranou směrem dolů a pokračuje stále rovně až na Sokolovskou k tramvaji. Tam je také vstup do metra.