lukas.zmizik

už jste někdy měli muchu na mušce?

a jak nakonec dopadla?

Odpovědi
anonym

Mouchy nestřílím, k tomu mám plácačku, nebo ještě lépe noviny. Pokud myslíš Muchu, tak na toho bych už vůbec nestřílela (ani bych si ho neprohlížela přes mušku), hodně se mi jeho obrazy (ale třeba i krabičky s jeho obrázky) líbí.
No a nad hybridem „mucha“ jsem poněkud bezradná.

Funna

ani Muchu, ani mouchu…ale mušku na mušce už jsem viděla…a dopadli dobře…měli pak mušek jak much .-)

beer

Kdyby jen mouchu.. Dříve jsem se věnoval intenzivně sportovní střelbě z dlouhých zbraní a v mých začátcích, ještě bez kruhových miřidel, si mně při treninku v přírodě běžně sedaly mouchy na mušku, taky verunka i motýl..))
Dopadla? Musel jsem ji zahnat – nedalo se mířit.
Pokud to ale myslíš jinak, trefit sedící mouchu nebyl problém. Vem se jen velikost středu terče (desítka) pro malorážku na 50m. Pokud jsi chtěl uspět, tak zásah mimo 10 musel být hooodně zřídka ))

anonym

Špatně. Lendl mě přeplatil.