Už jste někdy kopali hrob?

Mám na mysli ten velký pro člověka,ale i ty menší pro nějakého domácího mazlíčka,kterej vám odešel navždy.
Děkuji za příspěvky.

Nejlepší odpověď
gecco

Přiznám se, že všechny domácí mazlíčky, které jsem zabil (nebo ´spoluzabil´) jsem i snědl (´spolusnědl´) – takže jsem je – v podstatě, i pohřbil, bez kopání…
Od drůbeže po prase.
😉
Takže ne – nekopal.
Zato jsem vykopal několik desítek okopů – od malých (pro ležícího střelce) až po ty velké.

Další odpovědi
Drap

Ano, kopal pro všechny mazlíčky a dvakrát pro člověka.

Hykam

Pro domácí mazlíčky jsem jich už kopal několik.

anonym

Ne, nekopal a kopat nebudu, protože se držím : kdo jinému jámu kope, sám do ní padá!

famen9

ne protože se bojím že z ní vyleze krvavá mary atd.takže bych nadělal do kalhot takže ne :)

Houslovyklic

Jen pro pakobylku…

Rocker

Jednou pro pejska,jednou pro kočičku.

marci1

Ne, na co máme hrobníky ? Přece bychom jim nevzali práci. No, kopat takovou třeba zmrzlou zem, nezávidím. ☹ 🙂

anonym

Vykopat díru 6 stop pod zem a vyzdít.
Doplňuji:
(http://www.jed­notky.cz/delka/sto­pa-na-centimetr-prevod/?hodno­ta=6&prevest=P%F8ev%E9st)

ponovotny

to je skoro stejně dobrá otázka jako když se někde veřejně zeptáš vojáka „kolik lidí už jsi zabil“

honza19hk

ano jednou bagrem ( jako zakázku) když hrobař zjistil že je na opuce a lopatou mu to nešlo:-)
pro zvířata nekopu,přijde mi zbytečný je pohřbívat.

gagaga

barbakane..eh­m..ehm..
i tady uz jsme meli par " kopacu " :))

  • iv-

anonym

gagaga, ještě se tady nějaký vyskytuje.

gagaga

OOO !!