lukas.zmizik

Uz jste nekdy dostali chut na psi konzervu, jako nas soused?

Nejlepší odpověď
tom004

Budete si myslet,že jsem cvok,ale já ji ochutnal.Musím konstatovat,že je maso v ní absolutně neslané,ale je lepší a kvalitnější než maso v „normální vepřové konzervě“,kterou jíme. Ne nadarmo se říká,že „jídlo pro psi můžeme i my,ale naopak je to pro psi nezdravé a nebezpečné“.Od malička se našim psům,služební plemeno německých ovčáků,vařilo odděleně.Nikdy jsme jim nesměli dát jídlo tzv. „ze stolu“.

Další odpovědi
aramah

Sice neznám vašeho souseda
ale nějak nechápu proč by někdo jedl takové nechutnosti.
Dost na tom co koupíme v obchodech,
Někdy je to k zb…í

ReHu

Zatím ne, ale co není, může být. Někdy :).
A asi i zálwží na to, kterou konzervu. Vyzkoušela jsem různé a jsou v nich rozdíl. Byť se to nezdá.

auluk

Né mě to smrdí

MILAN1961

zatím ne,ale voní krásně