terry

Už jste někdy dostali aquaplaning?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/603192-auto-dostane-pri-vysoke-rychlosti-aquaplaning

Nejlepší odpověď
mosoj

Ne. Nejezdím na ojetých pneumatikách a v dešti nejezdím nikdy víc jak 80 – 90. Raději méně.

Další odpovědi
anonym

Několikrát na dálnici, při častém ježdění je to cobydup. Vždy jsem okamžitě zostražitěl a opatrně snížil plyn než zase začala kola zabírat.
Doplňuji:
Ad ella, aquaplaning vzniká i bez sjetých pneu, jen nastává při o něco vyšší rychlosti.

arygnoc

nazval bych to nepřízpůsobení stylu jízdy stavu vozovky.
co dodat.

chudst

Ano, cilene jsem si to zkousel (ne, nebylo to na vozovce, kde jezdi auta, ale na starem letisti). Jen jednou a uridil jsem to – za zadnou cenu proste nesmite hnout volantem nebo dupnout na brzdu – proste musite postupne ubirat plyn.

Ella

ne, nejezdím na sjetých pneu…