Bronzový

Už jste někdy dělali "maraton" se seriálem nebo filmem?

Takové to, když se několik kamarádů sejde a sedne si na pohovku s křupkama a limonádou a celý večer se koukají na nějaký seriál, nebo sjíždí všechny díly např. Harryho Pottera a tak :)
Já jsem to ještě nikdy nedělala, protože je to hodně organizování a nikdo nemá moc čas, ale určitě bych někdy chtěla :)
A vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne nedělala. S kamarády se sejdeme, abychom probrali novinky, co je nového, co kdo zažil, jestli je země kulatá, proč se lidi nemají rádi, proč lidé touží jen po majetku a podobné filozofické otázky. :-))
Pokud po tom toužíš, tak to zorganizuj, třeba až budeš starší, tak se Ti to už nepovede. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Ne nikdy nedělal a ani nikdy dělat nebudu.

Zlatý

dělám si maratony sama zrovna dnes
sjíždím seriál Zkažená mládež na YouTube
hnusná šikana ve třídě podle skutečnosti
http://www.csfd.cz/…
https://www.youtube.com/…
Doplňuji:
takže kafíčko a jdu na poslední díl..

Dělal. Jednou. Pán prstenů rozšířené edice. nejkratší díl asi 2:45. Takže jsem začal ráno a skončil večer. Taky jsem musel jíst, nějaký ten záchod. Bylo to fajn. Ale doporučoval bych to jen u filmových sérií, získáš tak daleko lepší pohled na film. Seriál by ti mohl vygumovat hlavu, jelikož je to pořád dokola.

Zlatý

Maratony s filmy či seriály si dělám sama,si to užiju nejlíp,nikdo mi do toho nekecá.Teď mám Pána času sedmou sérii,předtím to byli Páni prstenů s Hobity,Rambo,Návraty do budoucnosti,Indiana Jones,seriály Tajemství pravdy,Vlčí mládě.....

Pokročilý

Dvakrát. :)
Totiž.. jednou jsem to udělala sama se kterousi hororovou sérií, skvělá noc. Podruhé to byla školní akce s asi 80 účastníky v místním kině, to bylo ještě lepší. Dívali jsme se na Pány prstenů a Hobity a ačkoliv mě tyhle zdlouhavé filmy nějak extra nebaví, moc jsem si to užila, protože šlo hlavně o tu společnost. Plánuje se u nás druhá školní akce, tentokrát s Harrym Potterem. :) Určitě to někdy zkus. Však nevadí, že vás tam nebude moc, užijete si to i v malém počtu :)

Bronzový

na naší střední se dělaly filmové maratony.. bylo to jednou za rok, ale já jsem se nikdy nezúčastnila... probíhalo to v prostorách školní auly
a podmínka byla, že se měl pustit alespoň jeden film, hodící se do literatury (pořádal to náš češtinář).. jako třeba Babička a jiné zfilmované literární díla... jinak bylo jedno, co tam kdo donesl za filmy, jen to nesměly být žádné sprosťárny :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.