Klára K.

Už jste někdy dělali „maraton“ se seriálem nebo filmem?

Takové to, když se několik kamarádů sejde a sedne si na pohovku s křupkama a limonádou a celý večer se koukají na nějaký seriál, nebo sjíždí všechny díly např. Harryho Pottera a tak :)
Já jsem to ještě nikdy nedělala, protože je to hodně organizování a nikdo nemá moc čas, ale určitě bych někdy chtěla :)
A vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne nedělala. S kamarády se sejdeme, abychom probrali novinky, co je nového, co kdo zažil, jestli je země kulatá, proč se lidi nemají rádi, proč lidé touží jen po majetku a podobné filozofické otázky. 🙂
Pokud po tom toužíš, tak to zorganizuj, třeba až budeš starší, tak se Ti to už nepovede. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ne nikdy nedělal a ani nikdy dělat nebudu.

briketka10

dělám si maratony sama zrovna dnes
sjíždím seriál Zkažená mládež na YouTube
hnusná šikana ve třídě podle skutečnosti
http://www.csfd­.cz/film/232359-zkazena-mladez/
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lrtzShX8vyE
Doplňuji:
takže kafíčko a jdu na poslední díl..

Stuart6

Dělal. Jednou. Pán prstenů rozšířené edice. nejkratší díl asi 2:45. Takže jsem začal ráno a skončil večer. Taky jsem musel jíst, nějaký ten záchod. Bylo to fajn. Ale doporučoval bych to jen u filmových sérií, získáš tak daleko lepší pohled na film. Seriál by ti mohl vygumovat hlavu, jelikož je to pořád dokola.

iceT

Maratony s filmy či seriály si dělám sama,si to užiju nejlíp,nikdo mi do toho nekecá.Teď mám Pána času sedmou sérii,předtím to byli Páni prstenů s Hobity,Rambo,Ná­vraty do budoucnosti,Indiana Jones,seriály Tajemství pravdy,Vlčí mládě.....

KatkatkaW

Dvakrát. :)
Totiž.. jednou jsem to udělala sama se kterousi hororovou sérií, skvělá noc. Podruhé to byla školní akce s asi 80 účastníky v místním kině, to bylo ještě lepší. Dívali jsme se na Pány prstenů a Hobity a ačkoliv mě tyhle zdlouhavé filmy nějak extra nebaví, moc jsem si to užila, protože šlo hlavně o tu společnost. Plánuje se u nás druhá školní akce, tentokrát s Harrym Potterem. :) Určitě to někdy zkus. Však nevadí, že vás tam nebude moc, užijete si to i v malém počtu :)

Luxx

na naší střední se dělaly filmové maratony.. bylo to jednou za rok, ale já jsem se nikdy nezúčastnila… probíhalo to v prostorách školní auly
a podmínka byla, že se měl pustit alespoň jeden film, hodící se do literatury (pořádal to náš češtinář).. jako třeba Babička a jiné zfilmované literární díla… jinak bylo jedno, co tam kdo donesl za filmy, jen to nesměly být žádné sprosťárny :)