Wajach

Už jste někdy byli v Polsku?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, dvakrát – jednou na exkurzi v Gorách Stolowych (ještě za studií na gymnáziu) a pak loni jako reprezentant ČR na mistrovství světa ve scrabblu ve Varšavě.
Varšava je krásná, určitě bych ji chtěl v budoucnu navštívit znovu.
Doplňuji:
huxa, dík za připomenutí, v Osvětimi jsem byl taky. Ten děsný zážitek jsem málem vytěsnil. Takže celkem třikrát

Další odpovědi
pusinka50

Ano. Kdysi na dovolené na lodičkách na Mazurských jezerech a pak skrz nákupy v pohraničí – výlet z Jeseníku. A proč se ptáš?

huxa

ano, když jsem jel se školou do Osvětimi

Illines

Ve Warsave-bylo tam tenkrat stane pravo,Wroclaw a Krakow-pekna mesta.
Doplňuji:
A jeste Cerna Gora pod Krkonosemi.

Drap

Byl, asi tak 30 x

david22

Jo, jezdil jsem na Těšínské trhy.

charliesheep

Ano,několikrát pracovně,spousta krásných i památných míst,ale malá Polska jsou i jinde ve světě,např.na britských ostrovech jsou poláci největší menšinou.Pár jich znám a na svou celkem hezkou zemi neumí být hrdí jako my.Drží spolu pouze když fandí,pak se zpijí a jsou schopní prodat jeden druhého i s kusem své domoviny.

Rocker

Mám Polské hranice 7 km od chalupy,jezdím tam často,hlavně na kole.

terry

Jo.

quentos

pusinka: vysvětlení je jednoduché, tazatel je Polák ;{)>