Už jste někdy bačovali?

Odkaz není vložen jako žádná reklama,ale jako,že je to moc fajn udělané.
prostě pro zábavu.
http://tinypic­.com/player.php?v=ta­plxk%3E&s=9#.Vmb9I40QVjo

Nejlepší odpověď
johana 56

Na prázdniny, prožívané na salaši, se nezapomíná.
Nocování na horské louce, obloha plná mrkajících hvězdiček, občas se ozvala ovečka nebo pes, dokonce i vrtulník Horské služby bylo možno vidět.
Jen tak mimochodem, v současnosti stojí v Žilině jedna porce halušek s brynzou a slaninou 5–7 €…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ne nebačoval som, ale právě jsi mě pěkně nas..ral :D
Halušky miluju a dostal jsem na ně hlad :DD
Halušky s brinzou, slaninkou polité omastkem, mňňňam

anonym

nebačoval, ale sešel jsem se kdysi s jedním bačou v Těrchové (Malá Fatra) a ten nás pohostil žinčicí a haluškami s brynzou.
jen tak mimochodem, halušky s brynzou, polité slaninou, plný hluboký talíř, stály v Žilině v nádražním bufetu 5 totalitních korun

anonym

Proč tu vkládáš něco, co není v jazyce českém. Mohl bys mi to přeložit?

johana 56

Jugare
nevíte náhodou, kde to bylo natočeno? Salaš vypadá jako Podžiarský.Díky.

anonym

Prej někde okolo Žiliny.

johana 56

Nebyla jsem si jistá, jeden záběr jako by tam nepatřil. ale Rozsutec v pozadí byl jasný…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Tak vidíš Jugare, já ji nerozumím, ale ty ano.

annas

Ad Jugar,

co je bačovat? To víš, nejsem tak dobrý češtinář jako ty, tak raději ověřím ve slovníku.

http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=ba%C4%8Dovat+

anonym

Musíš dát slovenskej slovník,abys to pochopila,ale to asi těžko.

annas

Ad Jugar,
zase o voze a o koze. V češtině slovo neexistuje.
Správně česky – dělat baču, být bačou.
Když už „bačovat“ tak do uvozovek…

Slvoenštinu přece neuznáváš, proč se jí oháníš…

Najdi mně odkaz, abych se od tebe poučila …hihihi:-))

.

anonym

Nevím co slvoenština,neznám jazyk tvého kmene!!!!
a kašlu an tvojí češtinu.

annas

Ad Jugar,

velmi milé, že si všímáš jiných, ale škoda, že na sebe nějak zapomínáš.

Proč bych „dávala slovenskej slovník“?

Např. na rozdíl od tvého „patvaru“, členové mého kmene výraz pochopí, umí totiž přemýšlet. 🙂

Nějak ti to dnes nevyšlo. Čeština není moje, ale jazyk, jímž se má jasně psát nebo mluvit a nedělat pravopisné chyby …

Mistr tesař se uťal – předložka je NA. 🙂