Avatar uživatele
Danina65

Už jste někdo zkoušel dát ruce na řidítkách kola opačně? 🙂

Banan93 – hluboká úcta, my s kamarády na vyjízďce zkusili pouze variantu přehodit ruce, a ze šesti případů do dopadlo šestkrát blbě, volant, to je už pro mě sci-fi:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 3070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Koukám, že úroveň otázek na těchto stránkách jde rapidně nahoru!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jojo,je to dávno a hubu jsem si rozbil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

jo nedávno jsem vezl dvoukolák s listím ze zahrady a jednou rukou řídil kolo a potřeboval jsem na chvíli tou levou rukou chytit za jizdy řidítka napravo :D okamžitě jsem musel „ťapkat“ nohama abych to vůbec ustál :D

jako malej jsem měl kolo s volantem to bylo na pády mnohem bohatší

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne ,ale znám jednoho frajera ten umí s fixkou jezdit stylem, že sedí na řidítkách a šlape. A vzhledem k tomu že to je fixka tak jede vlastně dopředu, u normálního kola by musel jet pozadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měla jsem nalevé straně ocelové mého bicka stupačky, takže jsem mohla řídit kolo i jednou nohou a jezdit po zadním taky jo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Na kole ne, ale Mopedu ano. No, ale raději takto neblbnout. U mě to bylo, protože mi sakramentský bolela ruka a ta druhá méně.Jízda jen dokopce. Je to skutečně umění v mozku přehodit myšlení. Věřte, jde skutečně moc špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zkoušel jsem na kole různé věci, ale tohle ne. nakonec mám z kola po těle dost známek z jeho používání 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek