Danina65

Už jste někdo zkoušel dát ruce na řidítkách kola opačně? 🙂

Banan93 – hluboká úcta, my s kamarády na vyjízďce zkusili pouze variantu přehodit ruce, a ze šesti případů do dopadlo šestkrát blbě, volant, to je už pro mě sci-fi:-)

Nejlepší odpověď
dudu

Koukám, že úroveň otázek na těchto stránkách jde rapidně nahoru!

Další odpovědi
anonym

Jojo,je to dávno a hubu jsem si rozbil.

BANAN93

jo nedávno jsem vezl dvoukolák s listím ze zahrady a jednou rukou řídil kolo a potřeboval jsem na chvíli tou levou rukou chytit za jizdy řidítka napravo :D okamžitě jsem musel „ťapkat“ nohama abych to vůbec ustál :D

jako malej jsem měl kolo s volantem to bylo na pády mnohem bohatší

honza19hk

ne ,ale znám jednoho frajera ten umí s fixkou jezdit stylem, že sedí na řidítkách a šlape. A vzhledem k tomu že to je fixka tak jede vlastně dopředu, u normálního kola by musel jet pozadu.

anonym

Měla jsem nalevé straně ocelové mého bicka stupačky, takže jsem mohla řídit kolo i jednou nohou a jezdit po zadním taky jo.

klob1

Na kole ne, ale Mopedu ano. No, ale raději takto neblbnout. U mě to bylo, protože mi sakramentský bolela ruka a ta druhá méně.Jízda jen dokopce. Je to skutečně umění v mozku přehodit myšlení. Věřte, jde skutečně moc špatně.

anonym

zkoušel jsem na kole různé věci, ale tohle ne. nakonec mám z kola po těle dost známek z jeho používání 😁