Už jste někdo pil pivo Hitlerbier?

Pokud ano,chutnalo vám?
Mě to nějak osobně moc nenadchlo.
Barbakane žádnej fašismus tu nepropaguji,tohle pivo je normálně v prodeji v Itálii,kde jsem ho včera koupil,proto se ptám.
Díky za koment.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/eg­Ds

Nejlepší odpověď
ten který je

Ne nepil,ale pil jsem jednou vodku Stalinovy slzy.:-)

Další odpovědi
anonym

Propagace fašismu je trestná!

… a italsky se pivo řekne „birra“ , tudíž na etiketě by muselo být birra di Hitler.

Kecko!

střevo

no a co ? v česku by to bylo zase zakázaný vidˇ? tos čuměl v zemi kde maj svobodu né ? v česku zaved hitler daně z nemovitostí a ani komoušové to nesměli zrušit :)))

Angi-Shy

normální člověk nechlastá, což ovšem nebude tvuj případ

lota

Ne a ani mě to neláká

SteimlX

http://www.inos­talgici.it/de/com­ponent/virtue­mart/?page=shop­.product_deta­ils&product_id=80&fly­page=flypage.tpl&pop=0

anonym

ok

anonym

Itálie byla také fašistická. Viz Mussoliny !

zorro

Barbakane, nasaď zpátky zuby a nenech hněv cloumat tvojím majestátem. Mussoliny.

anonym

zorro, abys neměl zetko na prdeli!

zorro

Dědo, na to musí být dva.