Už jste někdo ochutnal řízky z drštek?

Obalované jako řízek,popř.v těs­tíčku?
Díky za odpovědi.
Takhle to vypadá v těstíčku:
http://www.to­precepty.cz/re­cept/10847-drstky-smazene-v-korenenem-testicku/

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ne, ale řízek z obalovaného hovězího vemínka ano. Podruhé bych si to nedala.

Další odpovědi
anonym

ne, ale cca. před týdnem to ochutnal v Tv vaření Sapík s Babicou. mlaskali u toho statečně

cochee

to by ale byly spíš nugety, žejo, kousky. Řízek si totiž představuju cca přes půl talíře a to by splňovaly pouze dršťky syrové, předvařené (jako v receptu) jsou vždycky rozkouskované. A syrové dršťky se asi usmažit nedají, protože jen vařit je je tak na hodinu a více.