Už jste někdo ochutnal psí konzervu?

Díky za odpovědi.
Pro člověka nevhodná není,ba naopak,je dobrá.

Nejlepší odpověď
redy

Jistě přeci nedám dogáči nějakej hnůj.
A když se mi nic nestalo, dostal taky 🙂

Další odpovědi
da ny

Náš doktor je občas ochutná (nyní je kupuje psovi jen v Německu, prý jsou opravdu chutnější…:)).
Cpávali se jimi i studenti, v době, kdy byly levné…
Jde často o velmi kvalitní výrobky. Ůdajně i chutné. Pes hned tak něco nesežere, např. ty konzervy určené ke konzumaci lidmi, některé špekáčky, salámy apod..
Nezkoušela jsem, nekupuji, pejska nemám 🙂

Rocker

Několikrát jsem olíznul lžíci,když jsem nandával psům.Je to lepší než dušená mrkev:-)

bolak

redy: to mě připomnělo tohle: https://youtu­.be/TUfo7nDRBXQ?t=­297 :)

Lamalam

Chtěla jsem, ale pes byl proti.

anonym

Ne, já mám peníze na lepší jídlo.

pucipuci

Jasně,ale ne všechny mi chutnaly,zrovna kupuji nějakou juniorku s mrkví a hráškem a mám chuť to sníst sám.Ale odolám,manželka vaří dobře.Ale co je opravdu ňamka je snak s maltezovou pastou. To jsem si olízl prst od vymačkávání obalu a dovedl bych si to představit na chlebu s máslem.Ale granule jsem odvahu vyzkoušet zatím neměl.

VeRe1983

Ne. Předpokládám, že je pro člověka nevhodná.

lexx

ne ponivač člověcí žrádýlko stejného objemu a váhy vychází (kupodivu) levnějc

gecco

VeRe – naopak – veterinární zákony jsou mnohem přísnější…
;-DD
Takové hnusy, jaké kupují pro svou spotřebu lidé, by ani čokl nežral, není blbej…

da ny

gecco, je to tak,odpověď je za 100 bodov!
🙂

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Zkus koštnout a pak se udivíš.