zjentek

Už jste někde na veřejným místě dostali lepší svařák nebo punč, než si doma sami uděláte?

http://www.no­vinky.cz/vase-zpravy/moravskos­lezsky-kraj/ostrava-mesto/2790-34575-vanocni-trhy-v-centru-ostravy-lakaji-na-stovku-akci-zdarma.html

Nejlepší odpověď
tatanka

Vždy tyto nápoje byly s partou na horách lepší, ale vlastně byly také domácí.

Další odpovědi
Lamalam

Punč nebo svařák jsem nikdy nedostala, vždy jsem si ho musela koupit.

chachar1922

Ještě jsem domácí nedělala.

briketka10

Ano, na pouti v parku „JuldyFuldy“, jak se
mu tehdy říkalo vařívaly výborný svařáček
za 5 – 10 Kč, – nevím byl levnější než 10°C
Gambáč i když jsem ho nepila, ale ceny si
docela pamatuju.
Já teď nepiju, ale nikdy, tak dobrej se mi
nepovedl.

anonym

To né,nekupuju si tohle.

briketka10

zjentku

To pivo bylo ještě za totáče víme a těm
Tvým schodům, jak mám rozumět?

zjentek

briketko, pivo 10°C, to je skoro jak ze sedmýho schodu ;)

annas

Největší výběr punčů, pokud jde o množtví i chuť, prodávaj na trzích v Olomouci.

Vždy je poznat podle počtu u lidí u stánků, který punč je nejchutnější.

zjentek

Lamalam, já zase vždy a všude, kde se pohybuji, dostávám ochutnávky, ale nikde jsem ještě nekoupil ..místo, kde bych za „to“ zaplatil penězi, jsem ještě nenašel.

zjentek

..lecos se taky dá obdržet či dostat za peníze ..teda aspoň v Ostravě to tak je ;)