Miroslavst

Už jste našli bod Gé?

už jste našli bod Gé?

Nejlepší odpověď
verka

Pánové tak to byla záminka, že ho hledáte?Prý ho máme všude.

Další odpovědi
mojitek

nasel ,a uz ho nedam z ruky abych ho zase neztratil

bigbít

Těžko říct, každopádně mám vnitřek pochvy neskutečně citlivý, protože mi nedělá problém vaginální orgasmus…

ten který je

Hm tak to jsem zvědav jak ta otázka dlouho vydrží.

mosoj

Ano už jsem ho našel.

http://picasa­web.google.com/mo­soj3/BodG?authke­y=Gv1sRgCIOCkeT­FzZe9ggE#slideshow/55269­01929544511778
Doplňuji:
Až půjdu spát obrázek smažu. Vidím že budí pohoršení, ale já o tom zde nemluvím !

hanulka11

Jen s citem ho najdeš- možná budeš překvapen kde.
Doplňuji:
to je zajímavé jít na to přes pííííííívo,hihihi

Hudler

Na konci slova shoping, né?

BIGFOOT

Mirku,už s těma tvýma hormonama něco udělej.Nebo zamoříš tento server sexem a bude to s námi všemi mlátit.BIGFOOT

dannero

bod G je stimulační bod vyvolávající pocit uspokojení u žen, je od anglického slova GIVE=dáti/dávat a proto ho na ženském těle nenajdete,ukrývá se totiž ve vaší peněžence…a dokud ho nenajdete ,nikdy dokonale neuspokojíte žádnou ženu.. 😛 🙂

anonym

Našel, měla ho sousedka! 🙂