Bronzový

Už jste narazili na tento e-mail?

Drahé dítě boží,

Kalvárie pozdravy ve jménu našeho PÁNA Ježíše Krista převzatou každé dobré věci a všemohoucího.

Dobrý den a pozdrav ročních období, znám tento dopis vám určitě přijde jako obrovské překvapení, ale Zapřísahám vás vzít čas projít pečlivě jak bude daleko zjistit mé budoucí a pokračující existence rozhodnutí, které jste provedli. Já jsem Mrs.Anita Edward stárnoucí vdovu po 61 let trpí dlouho rakoviny hrdla.
Mám některé fondy, kterou jsem zdědil od mého manžela, součtem USA$ 8,000,000.00 a potřeboval jsem velmi upřímný a Christian Bůh bál, který může stáhnout peníze a pak použít pro charitativní práce. CHCI DÁT TOMUTO FONDY PRO CHARITATIVNÍ PRÁCE. Kontaktoval jsem vás po studiu pozadí po poctivé modlitby Páně mi přineseš pomocníka a rozhodl jsem se kontaktovat vás zpracovat tyto svěřenecké fondy v dobré víře, než se něco stane se mi po mé operaci, která přijde brzy.
Já jsem zoufale horlivě potřebuje pomoc a už sebral odvahu vás kontaktovat pro tento úkol, nesmíte selhat mě a stamiliony chudých lidí v naší dnešní svět. To není kradené peníze a neexistují žádné nebezpečí zapojeny, 100 % riziko zdarma s plnou právní důkaz. Prosím, pokud by jste možnost využívat finanční prostředky pro charitativní práce prosím laskavě dejte mi ihned vědět.

Upřímné pozdravy

Paní Anita Edward.

Já tomu nevěřím a raději jsem si zablokoval její E-mail. Čím dál častěji mi chodí takové oplzlosti, nevím proč-

Doplňuji:
Michal Kole: to jako fakt?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

dej bacha a raději to předej dál (zkusil bych i poradte.cz), slyšel sem že když to nepošleš minimálně do dalších šesti internetových poraden během 24 hodin, začnou ti růst na hlavě nechty...

Další odpovědi:

Zlatý

Teď jsem klikl na tlačítko SPAM

To jsou samý blbosti, mě přišly podobný, je toho spousta, to ignoruj, už po první větě jsem přestala číst, hlavně nikomu nic neposílej, ani vorel!!!

Stříbrný

to jsi teda dobrý, že jsi to dokonce i četl...takové maily ani neotvírám a putují rovnou do koše...

Zlatý

Už naši rodičia nám hovorili: "Neznámym neotvárať dvere!", staré, zlaté a osvedčené.
Platí aj u e-pošty.

Pokročilý

výbornej elektro-překlad no, buď to nahlaš na podporu, nebo to prostě vymaž. svinstvo

Bronzový

Neznámé emaily zásadně nečíst (odesílatel/spammer může obdržet informaci o přečtení = aktivní emailové adrese, přílohy neotvírat (obsahují zpravidla virus) a označit je jako SPAM (příp. vytvoření pravidla pro tento druh emailu). Pouhým smazáním se nevyžádanými zprávy od stejného odesílatele nezbavíte.

Doporučuji povolit kontrolu příchozí pošty v poštovním klientovi aktualizovaným antivirovým programem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.