Avatar uživatele
bolak

Už jste narazili na někoho kdo měl při závěrečný jízdě v autoškole bouračku? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Nicozjb před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdojeRaibek?

Přímo bouračku ne, ale když jsem dělal závěrečnou zkoušku a stáli jsme v hloučku a čekali až na nás dojde řada, tak jedna slečna nastoupila do auta k závěrečné jízdě.
Bez blinkru vyjela od okraje, nedala přednost jedoucímu vozidlu a to jen tak tak zastavilo. Chudák holka říkali jsme si, ale nakonec všichni prospěli úspěšně.
Tak nevím co se dělo během jízdy, ale prostě i ona udělala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Nebyla to přímá bouračka, ale ano, mám někoho takového v rodině.
Závěrečná jízda v pohodě, testy také v pohodě, jen parkování dělalo problém. Přesto dotyčná osoba zaparkovala nakonec na výbornou. Bohužel, co uniklo jak jí, tak učiteli, který s ní jel byl fakt, že parkovali na mírném kopečku, nikdo nekontroloval ruční brzdu. No… Když k autu přišli, tak mělo nabourané mlhovky. Přesto zkoušky „byly úspěšné“ – dotyčná za volant už ale odmítala sednout. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fallagela

tak to já bouračku při závěrečkách zakusila, když jsem dojela a moje spolužačka sedla po mě za volant, tak se okamžitě položila nohu na plyn u až na zem a rozjela se do protisměru, kde jsme nabořili stojící náklaďák. Všechno se seběhlo, tak rychle, že chudák učitel spolujezdec nestihl ani u svých pedálů zašoupat nohama. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Já osobně ne,ale ženská co dělala jízdy přede mnou spálila spojku a urazila odpadkový koš na sloupu.Já když jsem dělal C+E tak jsem akorát píchnul zadní kolo na liazce.

Jinak jednou mi jeden známý říkal,že dělal instruktora v autoškole a jednou tam byl nějaký mladík co dělal papíry na velkou motorku,tak jezdili na šestistovce a při rozjezdu v křížovatce na to dupnul,motorka se postavila na zadní a instruktora shodil.Motorku neudržel a i s ní spadl na silnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek