bolak

Už jste narazili na někoho kdo měl při závěrečný jízdě v autoškole bouračku? :)

Nejlepší odpověď
KdojeRaibek?

Přímo bouračku ne, ale když jsem dělal závěrečnou zkoušku a stáli jsme v hloučku a čekali až na nás dojde řada, tak jedna slečna nastoupila do auta k závěrečné jízdě.
Bez blinkru vyjela od okraje, nedala přednost jedoucímu vozidlu a to jen tak tak zastavilo. Chudák holka říkali jsme si, ale nakonec všichni prospěli úspěšně.
Tak nevím co se dělo během jízdy, ale prostě i ona udělala.

Další odpovědi
WeeBear

Nebyla to přímá bouračka, ale ano, mám někoho takového v rodině.
Závěrečná jízda v pohodě, testy také v pohodě, jen parkování dělalo problém. Přesto dotyčná osoba zaparkovala nakonec na výbornou. Bohužel, co uniklo jak jí, tak učiteli, který s ní jel byl fakt, že parkovali na mírném kopečku, nikdo nekontroloval ruční brzdu. No… Když k autu přišli, tak mělo nabourané mlhovky. Přesto zkoušky „byly úspěšné“ – dotyčná za volant už ale odmítala sednout. 😁

Fallagela

tak to já bouračku při závěrečkách zakusila, když jsem dojela a moje spolužačka sedla po mě za volant, tak se okamžitě položila nohu na plyn u až na zem a rozjela se do protisměru, kde jsme nabořili stojící náklaďák. Všechno se seběhlo, tak rychle, že chudák učitel spolujezdec nestihl ani u svých pedálů zašoupat nohama. 😁

honza19hk

Já osobně ne,ale ženská co dělala jízdy přede mnou spálila spojku a urazila odpadkový koš na sloupu.Já když jsem dělal C+E tak jsem akorát píchnul zadní kolo na liazce.

Jinak jednou mi jeden známý říkal,že dělal instruktora v autoškole a jednou tam byl nějaký mladík co dělal papíry na velkou motorku,tak jezdili na šestistovce a při rozjezdu v křížovatce na to dupnul,motorka se postavila na zadní a instruktora shodil.Motorku neudržel a i s ní spadl na silnici.