Už jste měli 2 v 1 ?!

Dnes v noci se mi zdál sen, ve kterém jsem spal a měl další sen. I vám se to stalo?!

Nejlepší odpověď
mosoj

Už jsem viděl 5 v 1 a nefungovalo ani jedno.

Další odpovědi
Sarrow

Jo, v dětství se mi zdála noční můra, že mě pronásledovala ve škole mrtvá holka, trochu podobná Samaře, ale tahle byla úplně bílá, nehybný obličej bez výrazu a v rukou za zády svírala sekeru (pohybovala se jako dnes známý Slenderman), pak jsem se v noci probudil ve své posteli a u dveří mého pokoje se prodce rozvibrovala klika a čím blíž jsem se ke dveřím přiblížil tím více se pootevírali, nakonec jsem je zavřel a zamknul, poté co jsem se otočil, stála u okna mého pokoje, v rukou za zády s tále svírala sekeru a s vytřeštěnýma očima se na mě mrazivě usmívala, ten sen jsem ukončil tak, že jsem zavřel oči a rozeběhl jsem se proti ní.

zjentek

Dnes v noci se mi zdál sen, ve kterým jsem spal s nějakýma novomanželema a všichni jsme měli 2in1 ..ona i my :o

NikkiHeat

Něco jako ve filmu Počátek. Tak to už jsem zažil. Sen ve snu. Ale moc si to nevybavuju.

anonym

Moje tchýně měla 2× 2 v jedné.Měla 2× po sobě dvojčata, manželka je jedno z dvojčat.