Už jste lezli někomu do zelí ?!

Nejlepší odpověď
Akzeret

Do zelí ne, ale babičce lezu do jahod :D
Ne, teď vážně – v prváku jsem flirtovala s jedním fešákem na chodbě. Na signály odpovídal, nicméně byl to vůl, protože byl zadaný. Do týdne si mě vyhmátla jeho přítelkyně, co to jako má bejt! Čučela jsem jak péro z gauče a vmetla jí do očí, ať si ho líp hlídá, když koketuje s prvandou. Dneska se úplně v pohodě bavíme všichni tři a už se tomu jenom smějeme :)

Další odpovědi
Drap

To už je tak dávno, že si to snad ani nepamatuji.

krftwrk

Jsem moc velky idiot na to, abych pochopil tento idiom…

Myslim to uprimne !!!!

cochee

A proč to máš v Kulturních akcích, myslíš lezení do zelí na zábavě? 😁 Já teda zrovna do zelí lezu, ale zábava (taneční) to není :D

huxa

O víkendu jsem se líbal s kamarádovou dívkou. Byl u toho kamarád i má dívka, pouze jsem chtěl zkusit, jak chutná její lesk s ovocným nápojem, který pila a víceméně z toho byla jen zábava, počítá se to také jako lezení do zelí?

anonym

Ne,já osobně nikomu,jen možná naopak,když jsem na bigbítě a udělám zázračné oko mrknutím na hezkou baby,tak ty holky ještě dnes na to zaberou a to mi není zrovna 20.
Ale stejně co s tím,když má svojí milou u sebe,nezradil bych,tak, že zelí nebrat!