Avatar uživatele
anonym

Už jste lezli někomu do zelí ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, gagaga před 3635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Akzeret

Do zelí ne, ale babičce lezu do jahod :D
Ne, teď vážně – v prváku jsem flirtovala s jedním fešákem na chodbě. Na signály odpovídal, nicméně byl to vůl, protože byl zadaný. Do týdne si mě vyhmátla jeho přítelkyně, co to jako má bejt! Čučela jsem jak péro z gauče a vmetla jí do očí, ať si ho líp hlídá, když koketuje s prvandou. Dneska se úplně v pohodě bavíme všichni tři a už se tomu jenom smějeme :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To už je tak dávno, že si to snad ani nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
krftwrk

Jsem moc velky idiot na to, abych pochopil tento idiom…

Myslim to uprimne !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

A proč to máš v Kulturních akcích, myslíš lezení do zelí na zábavě? 😁 Já teda zrovna do zelí lezu, ale zábava (taneční) to není :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

O víkendu jsem se líbal s kamarádovou dívkou. Byl u toho kamarád i má dívka, pouze jsem chtěl zkusit, jak chutná její lesk s ovocným nápojem, který pila a víceméně z toho byla jen zábava, počítá se to také jako lezení do zelí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,já osobně nikomu,jen možná naopak,když jsem na bigbítě a udělám zázračné oko mrknutím na hezkou baby,tak ty holky ještě dnes na to zaberou a to mi není zrovna 20.
Ale stejně co s tím,když má svojí milou u sebe,nezradil bych,tak, že zelí nebrat!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek