terry

Už jste letos viděli motýla? Já žluťáska 🙂. Já si je totiž spojuji s létem a připadá mi na něj ještě zima.

Doplňuji:
Napsaná znovu, třeba vydrží.
Včelku jsem letost ještě neviděla, ale když vy jo, tak snad už je zima v čudu.

Nejlepší odpověď
Deli

Motýla ne, ale plno včelek 🙂

Další odpovědi
hanulka11

u nás už motýlci létají sedají na krokusy a tulipánky

anonym

Vrácená, nebo jsi ji napsala znovu? Ale ať jedno nebo druhé, začíná nám jaro. Čistím okna a na parapetu mi dnes přistála včela. Nohy měla plné pylu a letěla pěkně ztěžka. Takže to vidím jako neklamný znak, že zima odchází. Viditelně se jí ještě neche, ale už jí nic jiného nezbývá.

pusinka50

Jak píše pl4toon, v Praze je slyšet akorát „řev“ ptáků od rána bílého do večera, bydlím hned u lesa, ale motýla ani včelku jsem ještě neviděla, ale už aby to bylo.....

pl4toon

V Praze jsem jeste nemel tu cest s motylem. Ale ptaku je zda se nejak vic, vrestej mi za oknem snad uz od ctyr od rana :D