Avatar uživatele
anonym

Už jste letos také propadli povánočnímu slevovému nákupnímu šílenství?

Dnes v poledne nákupní centrum Chodov (Praha). parkovací místo jsem našel až na střeše a možná bylo poslední. kavárny a žrádelny plné (asi taky slevy). zajímalo mě jen elektro a tam byl tak maximálně povánoční nával, žádné slevy a vystavovaný kus si koupí jen „blázen“, já bych si nekoupil ani s rozbaleným obalem, nebo odlepenou pečetí obalu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, gecco před 3041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ani letos, ani v minulosti a nebude to ani v budoucnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jakýmkoliv „slevám“ nepropadám a propadat nikdy nebudu, v zájmu zachování duševního i fyzického zdraví (i kdyby to dávali zadarmo). Brrr! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ne, ani mne nenapadlo a nenapadne…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tak já jsem si teda slevy na netu našla, porovnala, ze se opravdu jedna o výraznou slevu a do obchodu si pro to zajela. Bylo to normálně zabalene zboží. Já si zas myslím, ze bych byla blazen, kdybych to kupovala jindy a jinde za mnohem víc peněz. Nevím, co je špatného na tom, pořídit si toustovac Tefal za 220,– (nemela jsem doma zadny), sd kartu do mobilu 16GB za 149,–.
Telku jsem sehnala Smart Samsung, 100Hz, aby šla dětem na hry, malinkou (54cm dětem bohate staci) za 4500,–. Všude jinde je o tisicovku dražší. Naše první placata TV a deti mají obrovskou radost. Museli si počkat. K Vánocům dostali PS4 (nova za 7200,–). Už zažili Vánoce úplně bez dárků, půjčku bych si na dárky nikdy nevzala. Když ted peníze jsou, tak co bych nekoupila něco pro radost. Ale zbytecne za to utracet nebudu víc, než musím, ne? :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne.
Ani letos ani jindy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nepropadla a ani propadnout nehodlám. Věc, kterou bych si ráda koupila, stejně ve slevě nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne. Už nemám peníze
i kdybych je měla, tak
nikdy. Všechno mám a
nic nepotřebuju :- DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne, ještě splácíme půjčky, lízy, kredity a úvěry za dárky z loňských Vánoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek