Už jste letos plavali ? Jakým stylem, rychlostí a počet bazénů ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pocet bazenu ? To je snad jen pro sebevrahy !! " Plavala " jsem letos jednou : Stylem : " 2 metry pod vodu " a pak jsem " cekala " 2 minuty , nez me zase nekdo ty 2 metry vytahl nad vodu. Sportovkyne -iv-

Další odpovědi
hanulka11

plavala jsem v moři kolik moří jsem přeplavala nevím ?????plavu spíš styl p. radová-hihihi
a ráno 25 bazénů byly malé asi 20m a večer i někdy 50 bazénů -bylo to bezva nikdo tam nebyl, tak jsem ho měla pro sebe a rychlosti- nikdo mi to neměřil

chudst

Jelikoz mame bazen doma, tak ano. A jaky styl, rychlost.. 10 minut rano, 10 minut vecer, kdyz je hic, tak obcas behem dne na schlazeni. Na pocet bazenu a rychlost se to pocitat neda, sice mame „velky“ bazen (3,5*7,5m), ale oproti klasickemu plaveckemu bazenu se to neda vubec srovnat.