Už jste dostali podpásovku ?!

Kdy, kde, jak a od koho ?!

P.S. Kterým se otázka nelíbí, nechť neodpovídají a zdrží se diskuze.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Podpásovky se objevujíí nejen ve světě skutečném, ale i virtuálním ... Denně se o nich dovídáme třeba z médií ..

Píši obecně, i když z vlastní zkušenosti. Protože v boxu jsou podpásovky zakázané, smamozřejmě se mně netýkají, setkávám se s těmi obraznými, s nefér jednáním. Bohužel mnozí jedinci, si v těchto podrazech libují. Závidí, snaží se znevážit názory jiných, své vlastní chyby nevidí …. Vede je snaha ponížit … Jenže často těmto jedincům mnozí „tleskají“.

Na druhou stranu se člověk se přesvědčí, že takoví lidé ho nemohou urazit, odhalují totiž své pravé já, často jsou k smíchu .... Protože není možné jejich jednání změnit, je nutné změnit k němu postoj.

Často si totiž napadený člověk uvědomí, že je jedinečný, že není světu ukradený, že je lepší než útočník ...

Další odpovědi:

Zlatý

Podpásovka je, žiaľ, súčasť bežného života. Len naivní ľudia si myslia, že život prebieha len v rámci pravidiel, úsmevu a mäkkých rukavíc.
odpoveď na prvú časť - ano
na druhú časť - nevyjadrujem sa, nepovažujem to za potrebné

Zlatý

Jasně, že ano. Kdo ne? Záleží spíš na tom, jak to pokračovalo. Já na podpsávky umím docela rychle zareagovat a celkově jsem spíš nedůvěřivý člověk, takže když se něco podobného stane, říkám si: Vidíš, zase jsi měla pravdu a nespletla ses, když ti něco podvědomě říkalo, co je to za zmetka... Ale je pravda, že na křivé lidi mám docela čich. V reálu je dokážu zazdít okamžitě, ve virtuálnu se jimi nezabývám (nejsem blázen, řešit někoho, kdo "je" anonym:-)))

Doplňuji:
To PS máš pěkné, po "nechť" sis klidně mohl odvazově zarýmovat, vyšlo by to nastejno:-)

Pokročilý

Ne, nedostala jsem podpásovku a nebo možná dostala, ale buď jsem rychle zapomněla a nebo mě ta rána pod pás nebolela.

Nikdo ti neodpověděl konkrétně, tak to napravím - tvoje P.S. je podpásovka pro celou zdejší komunitu. Každý zaregistrovaný člověk tu má právo se svobodně vyjádřit, pokud dodrží pravidla. Stanovovat tu pravidla nová není opravdu na tobě.

Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.