Už jste četli bodový systém pokut na rok 2015?

http://www.12bodu.cz/…
Docela zajímavé postihy pro řidiče,kteří se neumějí na silnicích chovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

;-)
Některé pokuty ve správním řízení bych nastavil výš - ale jinak vcelku souhlasím...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Je to třeba, včera jsem na FB viděla video, jak na rodlu odbočovalo auto doleva:-(((

Bronzový

Jelikož jsem denně na silnici, tak souhlas, jen jsem tam nenašel nedání včas ukazatele směru.

Stříbrný

Jsem, pokud vím, bez bodů, takže mě to nechává chladným. Kdybych jich měl na krku 8, asi bych se na to díval jinak :-)

Zlatý

Klidně bych to ještě zvýšil

Bronzový

Už to tu bylo.neměl jsem ani jedno štípnutí v kuponu co byl kdysi (od 1976),nyní nemám ani jeden bod .Zatím je mi to jedno.Jediné co vydí je výše peněžitých "odměn"!! udělal bych výši stejně jako to mají třeba švýcaři-výše pokuty dle výše daňového přiznání!
Např, za alkohol-max 50 000kč- pro takového Janouška je to denní kapesné, pro člověka s příjmem 15000kč je to pomalu likvidační!!!!Máš-li měsíční příjem 15tisíc-pokuta třeba 30 tisíc.Mášli měsíční příjem 50 000-pokuta bude 100 000kč !!!!

Stříbrný

Když už se vede polemika o pokutách, jen upozorním, co mnoho lidí neví, že malá dopravní nehoda, viník ťukne do blatníku druhého, poškozený sdělí, že ho bolí za krkem, odveze ho sanitka, přespí v nemocnici (ani nemusí) a viník je bez řidičáku a pokuta od 25 tisíc.

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Mapel mi mluví z duše. Nevím, co to je teď za módu, taky jezdím denně a blinkry opravdu dávají řidiči až na poslední chvíli, když už odbočují, téměř stojí apod.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.