Už jste četli bodový systém pokut na rok 2015?

http://www.12bo­du.cz/bodove-prestupky.php
Docela zajímavé postihy pro řidiče,kteří se neumějí na silnicích chovat.

Nejlepší odpověď
gecco

😉
Některé pokuty ve správním řízení bych nastavil výš – ale jinak vcelku souhlasím…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Je to třeba, včera jsem na FB viděla video, jak na rodlu odbočovalo auto doleva:-(((

Mapel

Jelikož jsem denně na silnici, tak souhlas, jen jsem tam nenašel nedání včas ukazatele směru.

klumprt

Jsem, pokud vím, bez bodů, takže mě to nechává chladným. Kdybych jich měl na krku 8, asi bych se na to díval jinak 🙂

Drap

Klidně bych to ještě zvýšil

cukrar

Když už se vede polemika o pokutách, jen upozorním, co mnoho lidí neví, že malá dopravní nehoda, viník ťukne do blatníku druhého, poškozený sdělí, že ho bolí za krkem, odveze ho sanitka, přespí v nemocnici (ani nemusí) a viník je bez řidičáku a pokuta od 25 tisíc.

ReHu

Mapel mi mluví z duše. Nevím, co to je teď za módu, taky jezdím denně a blinkry opravdu dávají řidiči až na poslední chvíli, když už odbočují, téměř stojí apod.