Už jste byli někdy zelení?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5iue7I7KaQ4

Odpovědi
marci1

Byla, když jsem se Stranou zelených demonstrovala před radnicí za čistý vzduch.:-))

klumprt

Ne. Akorát na vojně jsem jednou s plným nasazením absolvoval tzv. opičí dráhu a viděl jsem potom asi minutu zeleně. Nedokážu si to vysvětlit, ale nikdy jindy se to nestalo, tak jsem to neřešil.

anonym

Spíš Modrý,když jsem letěl mentálně na mars.Byl jsem tam asi 2 měsíce a alou šupem zpět.Bylo to jako bych navštívíl říši mrtvých.