Bronzový

Už jste byli někdo tenhle rok na houbách?

Já až dneska a docela úspěch.Na smaženici to není,ale třeba do polévky,nebo do leča.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Tak to ti Roxy gratuluji mě to čeká za 14 dní tak jsem zvědavá jestli něco donesu v košíku dom.

Zlatý

Já teď někdy půjdu. Mám to v plánu. těším se :-)

Stříbrný

Už jsem byl našel pár masáků a 2 kováře. Byla omáčka. Zítra bych to chtěl zkusit .Nevím napřed bylo teplo a sucho teď několik dní prší ale je celkem chladno 15° C.

Stříbrný

Včera jsem obešel rododendron a toto je výsledek:
http://sklad.obrazku.cz/…

Zdroj: vlastní zahrada

Pokročilý

my asi 3x a nic, půjdem zase, uvidíme. ale včera jsem si zasadila na zahradě pýchavky, tak jsem zvědavá, co z toho bude, ty mám, jako řízky, nejradši :-)

Bronzový

Dnes jsme byly s dcerou, taky poprvé, přinesly jsme každá půl košíku - praváky, kováře babky, suchohřiby a růžovky. A taky kozáky a kuřátka - pěkná všehochuť, zítra bude polévka a houbová omáčka s knedlíkem a vařeným jazykem.

Bronzový

Můj manžel je spolehlivý zásobovač - hřibař.Na 14 dní má ode mne zákaz přinést domů cokoli podobné houbám.Jedli jsme devět dní za sebou pokrmy z hub.Pak jsem se šprajcla a chci pauzu.Houby mám ráda,ale přeci jen zas tak často být nemusí.Chodí na ně stejně dál,ale prozatím zásobuje kolegy a kolegyně v práci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.