Už jste byli ?

Vložit volební lístek do urny ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Když už mi někdo má pomáhat od majetku a snižovat životní úroveň, ať je to rovnou pirát.

Další odpovědi
Alesh

Byl jsem akorát ráno na velký a vlastně i na malý. Urnu jsem u toho nevyužil, nějaký ten papír ano. 🙂

Dandee800

ne

kapka

Volila jsem dnes. Hlas jsem dala kamarádce, co mi byla za svědka na svatbě. Kandiduje za jednu novější stranu. Věřím, že se dostanou.

anonym

už včera jsem si svobodně zvolil kdo mne okrade

pizlicka

nevolííííím.nikdy jsem nevlozila listek do urny.

Lucijej

No jéjej, jsem doprovázela naši babču, ta se na to tak třásla, takže jsme odvolily jako první v našem okrsku :o)

Bublinnka

Ano, včera.

Lukasy

Jak mi bylo 18 chtěl jsem jit volit jen tak abych to zažil , ale ještě jsem nevolil. Stejně si to sami nějak skorumpuji. A snad tam ani neni nikdo kdo by měl čanci to změnit nebo se o to aspon chtěl pokusit.