irij

Už jste byli?

V praze se rozdává polévka a na nádraží dárky.
Doplňuji:
Ta polívka mi nevadí. Vadí mi ti šašci co se kolem motaj.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kde přesně? Už startuju pincka :D

Další odpovědi
sofie

do Prahy to mám daleko,tak jsem si polévku i salát udělala sama

Elk

Nebyl. Škoda, že je to tak daleko a stejně bych pak neviděl zlatý prasátko…

anonym

Polévku nechci,nevěřím tomu kuchaři,ale pro dáreček si sfrnknu!

BEAES

Nechte to těm bez domova, ať se mají také dobře, počasí jim přeje :o)

ten který je

Nebyl.Jsem rád že jsem doma a nikam nemusím.

quentos

přece nepojedu 150 km do Prahy, to by se mi ta polívka pěkně prodražila. Navíc je venku pěkný kluziště – už cesta do marketu, kterej mám HNED naproti přes ulici, byl pěknej horor

mosoj

Ono je to spíš smutné, než si z toho dělat legraci!

Doplňuji:
Je kapitalismus, vydělává se na všem !!
Peníze jsou vše.
Socialismus stál za hovno a kapitalismus stojí za dvě.

Kukucz

300km pro polívku?:D

hanulka11

dárečky už čekají a polévku zrovna vařím, zbyde aspoň na druhé, na ty bez domova, ať mají také trochu té vánoční radosti.

anonym

nebyl sem.. ale v některým z internetových deníků sem našel fotku od těch polívek.. no a můžete hádat převážně jaký lidi si pro polívku zdarma došli.. naprosto zbytečný pro normální lidi

venkovan

Mne to zavání pokrytectvím