Už jsem si vzpomněl co jsem zde potřeboval. Odmítl mě prodat Soudal. Proč?

Ve stavebninách Šťastný jsem chtěl pouhé 2 silikony od Soudal. Pán za počítačem mě zklamal. Jsou prý zablokované. Ale vrátil mě radost doporučením, že má pro mě výhodný cosi.. Silikon od Schoenex. Nato jsem se zeptal „to je nějaký zelinář z Německa?“ Ano, je to Rakušan. „Děkuji, já znám jenom Soudal a umím s ním pracovat. Žádný Schenex neznám.“ Já tam mám nulu. Je to zablokované. „Ještě že neblokují chleba v potravinách.“ Prosím? „Ještě že neblokují chleba v potravinách a musel bych koupit chleba z Rakouska.“ Hm.. Odešel jsem domů bez silikonů a proto jsem páteční práci vzdal.
Těšil jsem se na vaše odpovědi co si o tom myslíte. Klikáním a kouřením jsem na tu otázku málem zapomněl.

http://img.na­dapenny.com/t20/102­25/nadap180431264­480230.jpg

Nejlepší odpověď
PostApMan

Ten co jste fotil mám doma , sice se v tomto ohledu nevyznám, ale dal mi ho znamý – že je dobrý.
Ale tohle se stává všude, ne jen ve stavebninách, s tím chlebem jste uhodil hřebíček na hlavičku…(teď budu vyprávět-bude to dlouhé,nemusíte to číst :D) cca před rokem jsem chodil z práce večer kolem jedné pekárny na zastávce metra, měla dlouho otevřeno a tak to bylo jediné místo kde nakoupit cestou domů. Každý den pravidelně jsem tam chodil pro chleba (pekli je na večír a přes noc aby měli na ráno vše připraveno) a tak jsem dostával ještě doslova horký. před pár měsíci jsem si šel opětovně pro chléb a co se nestalo, pekárna otevřena,ale nepekli, po dloouhém vyptavání prodavačky jsem zjistil že majtel chtěl ušetřit na nákladech a tak pečivo nepeče ale vozí z polska! Už žádné české chleby, ale nějaké polské „něco“ co leží 2 hodiny v autě v igelitovém pytlíku a po rozbalení za 3–4 dny splesnivý !

Další odpovědi
mosoj

Není snad těžké pochopit proč Vám prodavač silikonový tmel neprodal. Vždyť Vám to jasně řekl. Proč vystavovat svoje uražené ego zde na portálu v době, kdy jsou podobné prodejny narvané podobným nebo stejným zbožím k prasknutí. Prostě přišel jste až druhý !!

Jinak německá nebo belgická firma. Vyjde to nastejno, stejně nevíte jestli to nebylo vyrobené v Číně !!
http://www.sou­dal.cz/cz/obsah­.php?o=101

Pokud vím většina přítomných je zastáncem dnešního režimu, tedy také tržního hospodářství. A zde se ctí pouze zisk nikoliv nacionální cítění. To jenom k tomu chlebu.

Miroslavst

Šel bych jinam.
Ale s tímto silikonem to půjde blbě ty dlaždice. teda myslím, ten je na jiné věci. Nebo se mýlím?

elektrikář

Buď pan v prodejně není v obraze a neumí ovládat počítač. Pochybuji že by tato firma skrachovala nebo přestala silikon vyrábět.
Určitě ve vašem okolí jsou i jiné stavebniny. Barvy laky,drogerie Prodejny se sanitární keramikou nebo Bauhauz a Obi.