arygnoc

už je to tu! Ženské, traste sa!

Lásku začali chlapom vyznávať i pouličné lampy! (žeby za ocikanie?)

http://zpravy­.idnes.cz/sta­rostu-jenisova-pozvala-na-rande-lampa-fpq-/domaci.aspx?c=A120524­_1782580_vary-zpravy_mav#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=id­nes&utm_conten­t=main

Nejlepší odpověď
led

Aké máte číslo lampy?

Další odpovědi
briketka10

to je dobrý :)
mě odpoledne málem vyznal lásku sousedky pes – chtěl mi očůrat pravou nožku brr..

arygnoc

Led:
u nás sú ešte neukecané lampy, ten starý dobrý druh, čo v noci svieti a cez deň si len tak vo vetre lebedí.
Ale zavolám na obec, či by s tým niečo neurobili.

led

Strašné, veď vôbec nie ste „in“. Ako tam vôbec môžete spolu komunikovať? Ako potom „chatujete“? Snáď nie po starom, pod rozsvietenou lampou -on a ona- zoči voči do očí …

arygnoc

U nás to je ako s tými lampami, tiež sme ten starý dobrý druh.
Takže chatujeme na chate, stanujeme pod stanom.
Čo sa týka komunikácie, záleží od prístupu – dakedy odboku, čo, odboku, priam odzadu, dakedy zoči voči, a sem tam si to treba aj vykecať, ako kedy. Niekedy to síce nie je také rýchle, ako odoslať e-mail, ale o to väčšiu radosť máme z hotového diela.
A nejaká lampa? Len nech svieti, však ju nemám v spálni (a aj mobilom je vstup zakázaný).

led

:)