adelaide2002

Už je to skoro měsíc a já pořád nedostala menstruaci. Co se mi může stát?

je mi 13 let.

Nejlepší odpověď
arachis

Jestli nebyl sex, tak nic. Necítíš-li nějaké bolesti v podbřišku a nebo nemáš nějaký výtok, tak to přijde samo. V případě sexu-si kup v lékárně za 35Kč test.

Další odpovědi
marci1

V tomto věku (u mladších dívek) je zcela běžná menstruace s velkými přestávkami. 🙂

Ивет Фйодоро

Ahoj, menstruace si dává pauzu ale tak dlouho většinou to trvá 28.dní ale tak dlouho zkus se zeptat maminky nebo lékařky