kosna

UZ DVA MESICE NEPLATIM POVINE RUCENI – co s tím?

CO daji mi pokutu s autem nejezdim a momentalne nemam na pojistku auto je pojistene u ceske pojistovny
Doplňuji:
Jsem momentalne socka prisel jsem o praci

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pojišťovna bude vymáhat pojistné a navíc měsíc po upomínce ti pojištění zruší. Pak ti pošle vyúčtování česká kancelář pojistitelů. Vychází to kolem 30–50 Kč denně!!!
Raději dej auto do depozitu a doplať jen to pojistné.

Další odpovědi
martina1

Dnes jsme pojišťovali auto a bavili jsme se zrovna s naší finanční poradkyní jak je to spojištěním.Opravdu vám vše dají uhradit.Na auto o obsahu 2,0 a výš je to 70Kč/den.Jak vám radí dejte auto do depozitu,doplaŤtte to a hlavně s autem nejezděte.Náhoda je blbec a někoho odřete a nedoplatíte se.Pokuta od pilicie,za řízení bez pojistky je až 40000Kč a nehodu by vám pojišťovna dala uhradit také.

BENYTA

Zajděte do České pojištovny,řek­něte,že dáte značky do depozita – za 100kč – oni to budou potom chtít vidět,že to tam je, ve velkém techničáku, a vypočítají Vám dluh, ten zaplatíte, a máte na rok klid, než už nebudete „socka“.Mám to tak taky.

cukrar

dejte značky do depozita za 100Kč, klidnš i na 10 let. Není nikdo, kdy Vás donutí značky vyjmou z depozita.
Jinak se vystavujete velkým sankcím, nejdříve České pojištovně, pak ČKP, tam to lze ještě uhrát na neprovozování, ale klidně může magistrát udělit sankci …
to je třeba více znát zákon 168/1999 §1. 56/2001 § 15.