UZ DVA MESICE NEPLATIM POVINE RUCENI - co s tím?

CO daji mi pokutu s autem nejezdim a momentalne nemam na pojistku auto je pojistene u ceske pojistovny
Doplňuji:
Jsem momentalne socka prisel jsem o praci

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pojišťovna bude vymáhat pojistné a navíc měsíc po upomínce ti pojištění zruší. Pak ti pošle vyúčtování česká kancelář pojistitelů. Vychází to kolem 30-50 Kč denně!!!
Raději dej auto do depozitu a doplať jen to pojistné.

Další odpovědi:

Bronzový

Dnes jsme pojišťovali auto a bavili jsme se zrovna s naší finanční poradkyní jak je to spojištěním.Opravdu vám vše dají uhradit.Na auto o obsahu 2,0 a výš je to 70Kč/den.Jak vám radí dejte auto do depozitu,doplaŤtte to a hlavně s autem nejezděte.Náhoda je blbec a někoho odřete a nedoplatíte se.Pokuta od pilicie,za řízení bez pojistky je až 40000Kč a nehodu by vám pojišťovna dala uhradit také.

Bronzový

Zajděte do České pojištovny,řekněte,že dáte značky do depozita - za 100kč - oni to budou potom chtít vidět,že to tam je, ve velkém techničáku, a vypočítají Vám dluh, ten zaplatíte, a máte na rok klid, než už nebudete "socka".Mám to tak taky.

Stříbrný

dejte značky do depozita za 100Kč, klidnš i na 10 let. Není nikdo, kdy Vás donutí značky vyjmou z depozita.
Jinak se vystavujete velkým sankcím, nejdříve České pojištovně, pak ČKP, tam to lze ještě uhrát na neprovozování, ale klidně může magistrát udělit sankci ...
to je třeba více znát zákon 168/1999 §1. 56/2001 § 15.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.