Bedy

Už dost té systémové anarchii!

Vážní přátelé,
před několika minutami jsem chtěl odpovědět na dvě otázky jednoho (nejmenovaného) uživatele. Žel, obě otázky byly smazány, než jsem stihl napsat odpověď.
Žádám mazatele, aby tento čin vysvětlil, protože podle mého názoru ani jedna otázka neporušovala kodex tohoto serveru.

Požádám administrátora toho serveru, aby pověřil několik málo schopných lidí (dejme tomu 5 lidí), kteří by byli ochotni zde dohlížet na pořádek, protože tento stav je alarmující.
Tento stav tomuto serveru škodí. Takhle toopravdu dál nejde.
Žádám možné mazatele, aby tuto otázku nemazali.
Doplňuji:
Nejedná se o otázku týkající se reklamy, týkalo se o otázku „Hrajete po internetu nějaké hry“ (nebo něco v tom smyslu) a o otázku toho samého uživatele, která byla ve smyslu „Proč mi byla smazána ona otázka“…

Nejlepší odpověď
mirlin

Bedy , nevím pčoč se tak rozčiluješ , jde ti o co?
Je to tu pouze taková divná sestava nahodilích lidí,a přesto si někteří potřebují zvedat svoje EGO !
Když si projdeš moje otázky a také odpovědi pochopíš…
Mirlin

Další odpovědi
Sůwa

Tu žádost na admina moc nedoporučuji, protože není záruka, že skutečně vybere naprosto nestranné „mazatele“. Možná by prospělo, kdyby u každé smazané otázky či odpovědi bylo uvedeno proč byla smazána a nejlépe i kdo ji smazal. Včera sem někdo dal protokol z Hijack This a ten zřejmě taky zmizel, protože tomu tady moc lidí nerozumí.
Možná, než tohle dopíšu, nebude už na co odpovídat ☹

Drap

O.K. Potom nám prosím sděl, co ti admin odpověděl. Pokud vůbec odpoví. Před chvílí se tady něco ztratilo, ale bylo i několikrát podotknuto, že reklamy a reklamní odkazy sem nepatří. Pokud to je to co myslíš, tak se neni co divit
Doplňuji:
A tato otázka je taktéž žhavý adept na smazání. Zřejmě jsi si dostatešně nepřečetl, jak se mají podávat otázky. Vlastně jsi žádou otázku nepoložil.

BANAN93

ztratili se moje otázky – jen sem se ptal co kdo hraje po internetu za hry a přidal video „GAMEPLAY“ z youtube na hru o které si myslím že je nestárnoucí http://www.you­tube.com/watch?v=t5yw9Lp­PVGU

jestli je to reklama ,tak je pak reklama i to jak tu zde všichni hledají některé písničky, nebo filmy !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!

www

Pláčeš na špatném hrobě jako spousta ostatních.
Ptej se ve zdroji.

Zdroj: www.odpovedi.cz/kon­takt

Damiana

Jelikož jsi tu nový, chápu, jak tě takové věci vytočí.
Časem přijdeš na to, že sem chodí i pár lidí, kteří pod rouškou virtuální anonymity (a zlatých nebo stříbrných placek) rádi využívají své „pomoci“ administrátorům. Mazat sami nemohou („privilegium“ administrátora), ale „hlásit“ ano. Bohužel – většinou bývají ty otázky a odpovědi závadné jen podle nich. Nic proti tomu, když se objeví vulgarita a vyložený útok, ale jinak je to trapné a nízké. Samozvaní cenzoři, kteří – když něco nechápou, tak je to uráží, ti vždycky budou všude. A budou prudit. Tímhle upozorňováním jim ani „neotevřeš“ oči, ani je „nepřevychováš“. Když si někdo myslí, že „sežral všechno moudro světa“, těžko uvěří tomu, že ne.
Nedávno tu byla zajímavá bolakova otázka, kterou někdo bezdůvodně smazal. Stalo se mi to, co tobě. Také jsem na ní odpovídala, také mě interesovala. Tak jsem ji „vrátila“.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-provadi-tehotensky-test-pomoci-kralika-2
Ať je to jak chce, pořád mám dojem, že tu stejně převažují ti lepší uživatelé a to je fajn.

Sopka

www: doplňuji plakat na špatném hrobě znamená,že se pomýlil,ale já nevidím za jeho dotazem v čem.

venkovan

Pokud je otázka smazána, napiš jí znovu. Třeba jen někomu utekla „myška“ a špatně klikl.
A jinak – sať si mazači mažou – tady přeci o život nejde. pro mne je to jen takový relax, aby mne nebolely nohy.

Drap

Otázku, co hrajete na internetu jsem viděl, i jsem na ni odpovídal. V doplnění však byl odkaz na stránky, což lze brát jako reklamu. A co se týče otázek ohledně mazaní a podobně, ty mizí téměř vždy. Je to více,méně zapovězené téma na těchto stránkách

Bedy

www: Ano, provozovatele tohoto serveru jsem kontaktoval.