majkaLa

Už dlouho mě bolí břicho a žaludek nevíte co s tím?

už přes dva tydny mě bolí řicho převážně žaludek.-.U lékaře jsem byla a udělal me testy moči a krve.Když sním více jak 3 sousta mám nutnou potřebu zvracet.Občas mám průjem.předem děkuji za odpověd
Doplňuji:
v noci skoro nespím protože mám křeče

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zajít k lékaři ať Vás odešle na odborné vyšetření na gastroskopii nebo něco podobného.

Další odpovědi
barnajka

Píšete, že u doktora jste byla, ale už jste nezmínila, jak testy dopadly. Jestli vám v krvi ani moči nic nenašli, je docela šance, že hanulka má pravdu a vaše problémy mají opravdu původ v psychice.
Křeče v břiše můžou být příznakem spousty různých onemocnění, mimojiné třeba i střevního zánětu. Znám několik lidí, co mají Crohnovu chorobu a ti vám dají za pravdu, že ty křeče člověku spát prostě nedají. Ke Crohnovi patří i to zvracení, bolesti kdekoliv v břiše, průjmy (u někoho paradaoxně i zácpa),.. Příznaků je víc než dost dost, ale váš případ to nutně být nemusí. Rozbor krve by měl určit buď konkrétní diagnozu – a nebo alespoň naznačit, že „něco není v pořádku“. Při zánětu byste měla mít vyšší sedlivost, zvýšené hodnoty CRP („ukazatel“ zánětu)… Pokud nic takového váš lékař nezjistil, buď je vše v pořádku – a nebo bude problém jinde.
Měla byste vašemu lékaři říct, že obtíže přetrvávají a trvejte na odborném vyšetření. Pokud vám doporučení ke specialistovi odmítne vydat, obvolejte si gastroenterologické ordinace ve vašem okolí a určitě se najde nějaká, která vás vyšetří i bez doporučení. Bez doporučení ale můžete „narazit“ na delší čekací lhůtu a taky počítejte s tím, že vyšetření si budete muset hradit sama. Zkuste se tedy spíš domluvit se svým obvodním a když s ním nebude řeč, možná bych začala přemýšlet o změně oštřujícího lékaře

rockyx

me jako lekare napada gastritida nebo zaludecni vred. Ale to je jen na zaklade toho co jste napsala. Urcite necekejte ze Vam nekdo vyresi Vas problem tady. Zajdete si za praktickeho lekare a on Vas nasmeruje k vhodnemu odbornikovi

anonym

Muj syn – dospely , mel strasne krece , bolelo ho bricho … nic mu nenasli. Doporucila mu lekarka , ze si cele dny ma zapisovat vse co snedl a vypil. Ze mu to muze delat jedna strava , nebo piti. A opravdu prisel na to , ze mu nedela dobre vysocina. A nekdy i studene piti. On ale nezvracel. U vas , byt vami , jdu jeste radsi na vice vysetreni. -iv-

hanulka11

Může to být i nervové, stres dělá neuvěřitelný binec v těle
hoďte se do klidu

elektrikář

Obvodní lékař by vás mněl poslat na sono nebo rendgen ať se podívají co sem děje.