Buttery

Už delší dobu ráno nemohu snídat, můj žaludek to prostě odmítá. Můžete někdo poradit? Máte s tím někdo zkušenosti?

Většinou ráno jen vypiji čaj a to je vše. Ani sušenku, perník, buchtu většinou nedokážu pozřít, jen si kousnu a dělá se mi špatně od žaludku..

Odpovědi
honza19hk

taky ráno nejím.Ale z důvodu že se mi nechce.
Jestli vydržíš bez snídaně tak v tom problém nevidím,dáš si až svačinu. Nebo potřebuješ snídat? Pokud ano pak s tím jdi k doktorovi.

klob1

Každopádně takto nikdo neporadí,příčin je více možných.Chce to k odbornému lékaři na Gastroendosko­pii,nechat prohlédnout.Nebo k Homeopatiko­vi.Nemusí to být ani tím žaludkem.Kdyby to byla jen nechuť,tak to stačí k jídlu jíst třeba cibulku,nebo něco co máš rád/a.Jenže tvůj problém je jinde.Pokud člověka neprohlédnu,nevidím nemohu ani já to analyzovat a určit příčinu a poté popř.léčit

marci1

Zkuste lehčí a méně kalorickou večeři. Ráno třeba jen rýžový chlebíček nebo banán s čajem.

arygnoc

roky rokúce proste ráno jesť nemôžem.

kým nahodím hardwér, trvá to dve kávy a asi 5 cigariet (teda cca 1 hodinu) [nj, proste hulím, dobieham, čo mi uniklo počas spánku].

prvé jedlo tak 4 – 5 hodín po vstávaní.

takže žiadna tragédia, proste sa vám mení telesný rytmus, treba sa prispôsobiť.

u žien môže byť ranná nevoľnosť i prejavom hormonálnych zmien (nie nutne gravidity).

Andre5000

Když jsem chodil na střední, tak jsem také z lenosti a z nechuti dříve stávat nesnídal, na svačinu jsem neměl chuť a tak moje první jídlo byl oběd kolem druhé. Pěkně jsem si tím podráždil žaludek. Na radu lékaře jsem musel začít snídat – také mě to zpočátku vůbec nešlo, ale začal jsem po malých soustech a troškou čaje a za nějaký čas se to spravilo.