Už delší dobu ráno nemohu snídat, můj žaludek to prostě odmítá. Můžete někdo poradit? Máte s tím někdo zkušenosti?

Většinou ráno jen vypiji čaj a to je vše. Ani sušenku, perník, buchtu většinou nedokážu pozřít, jen si kousnu a dělá se mi špatně od žaludku..

Odpovědi:

Stříbrný

taky ráno nejím.Ale z důvodu že se mi nechce.
Jestli vydržíš bez snídaně tak v tom problém nevidím,dáš si až svačinu. Nebo potřebuješ snídat? Pokud ano pak s tím jdi k doktorovi.

Pokročilý

Každopádně takto nikdo neporadí,příčin je více možných.Chce to k odbornému lékaři na Gastroendoskopii,nechat prohlédnout.Nebo k Homeopatikovi.Nemusí to být ani tím žaludkem.Kdyby to byla jen nechuť,tak to stačí k jídlu jíst třeba cibulku,nebo něco co máš rád/a.Jenže tvůj problém je jinde.Pokud člověka neprohlédnu,nevidím nemohu ani já to analyzovat a určit příčinu a poté popř.léčit

Zlatý

Zkuste lehčí a méně kalorickou večeři. Ráno třeba jen rýžový chlebíček nebo banán s čajem.

Zlatý

roky rokúce proste ráno jesť nemôžem.

kým nahodím hardwér, trvá to dve kávy a asi 5 cigariet (teda cca 1 hodinu) [nj, proste hulím, dobieham, čo mi uniklo počas spánku].

prvé jedlo tak 4 - 5 hodín po vstávaní.

takže žiadna tragédia, proste sa vám mení telesný rytmus, treba sa prispôsobiť.

u žien môže byť ranná nevoľnosť i prejavom hormonálnych zmien (nie nutne gravidity).

Pokročilý

Když jsem chodil na střední, tak jsem také z lenosti a z nechuti dříve stávat nesnídal, na svačinu jsem neměl chuť a tak moje první jídlo byl oběd kolem druhé. Pěkně jsem si tím podráždil žaludek. Na radu lékaře jsem musel začít snídat - také mě to zpočátku vůbec nešlo, ale začal jsem po malých soustech a troškou čaje a za nějaký čas se to spravilo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.