kuřecí

Už delší dobou mi vrtá :DD… mají ptáci penis :DD

Přece něco mít musí… myslím tím hlavně menší ptáčky (zebřičky, kanárky,..)
Doplňuji:
Ale já nemyslim kteří ONTOLO!!!
Myslím jestli zebřičky nebo kanárci mají penis, nebo čím oplodňují _???

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktore-vtaky-maju-penis
Nauč se používat místní vyhledávací lištu a přečti si zdejší pravidla!

Další odpovědi
www

Vše už bylo odpovězeno správně uživatelem ontola.
Čeče, kterou třídu chodíš?
Přečti si v učebnici, nebo na netu co to je kloaka a ke svému údivu zjistíš, že při pohlavním rozmnožování (taky vhodný termín pro hledání) se nemusí vždy ‚něco někam‘ strkat a přesto dojde k oplodnění!!

anonym

No – kdyby sis přečetl to, co ti Ontola ´navrhla´, už bys věděl, že zebřičky ani kanárci penis nemají.
Takže samec při kopulaci přitiskne svou kloaku na kloaku samice a sperma předá takto.
Doplňuji:
A – jen tak mimochodem – penis nemá spousta živočichů (a nemyslím zrovna nějaké ´chrabrouky´) – třeba ani obojživelníci či ryby…
😉
Naopak, penis jako takový mají pouze savci.

arygnoc

ani zebričky ani kanárikovia penis nemajú.
majú kloaku.

iceT

No samozřejmě,že mají penis,nebo něco podobného.Myslíš,že se oplodnují pohledem?
Teda nejsem zoolog,ale každé zvíře má něco podobného penisu,kromě zvířat,která jsou schopna měnit pohaví a tedy být samcem i samicí.

bolak

kuřecí: a nebolí to? :-o