Elixír

Uvolňovací otázka pro všechny. Jak by jste přivítali návštěvníka z vesmíru, kdybyste byly zástupcem lidstva?

Jsou otevřené všechny možnosti, od střelby až po sňatek a ženění. Nezapomeňte na to, že jste jediní vyjednavači za lidstvo!

Nejlepší odpověď
Lamalam

Toho malého zeleného bych pohladila po tykadlech a pak ho pozvala na koprovku. Toho velkého slizkého bych raději nechala čekat před barákem a dala bych mu psí granule.

Další odpovědi
arygnoc

bojíme sa jedincov vlastného druhu, ktorí používajú iný jazyk, iné písmo, ktorí veria v iného boha … – viete si predstaviť, že by sme vítali mimozemšťanov mnohorako iných?
ja teda nie.

;-Q

anonym

Dal bych mu pivo a podal ruku.

led

Podľa filmov a Žandára zo Saint Tropez by stretnutie s mimozemšťanmi nedopadlo najlepšie. Radšej z úctivej a obozretnej vzdialenosti, len sa neviem rozhodnúť od koho-čoho, od mimozemšťanov, alebo od filmov…
Podľa Dänikena a Součka, ale aj povestí a bájí, mimozemšťania sú dokonca naši dobrodinci a sčasti predkovia. Privítajme ich podľa našich zvykov „chlebom a soľou“ a snažme sa ich pochopiť.
Nečakajme však, že mimožemšťania musia byť zákonite humanoidi, môžu mať inú podobu, iné biologické zloženie.
Ako už spomína arygnoc „bojíme sa jedincov vlastného druhu, ktorí používajú iný jazyk, iné písmo, ktorí veria v iného boha“, ako sa teda budeme správať k Nepozemšťanom?
…vrhne sa na nich horda vedcov zaujímajúcich sa o ich život, alebo médiá si budú spomedzi nich vyhľadávať obete svojich zvrátených chúťok, či armáda H.G.Welsa zasiahne a zabráni im v pohybe a vyženie zo Zeme…
…napriek negatívam ľudského pokolenia nájdu sa medzi nami aj Ľudia (s veľkým L) hľadajúci dobro a porozumenie, ako filmové deti pomáhajúce malému vedcovi E.T. pri jeho pokusoch o „Go Home“…
…ani si ich nevšimneme…
Doplňuji:
kia „Já myslel, že dotaz je určen pouze ženám.“
Ďakujem, konečne niekto má o ženách vyššiu mienku ako o mužoch a pochopil, že jedine ženy dokážu
… citovo pochopiť aj antihmotu, nieto obyčajného mimozemšťana
… komunikovať aj s neživou hmotou, nieto s obyčajným mimozemšťanom
… dostať sa tam, kde ani čert nemôže

Minas

podle postoje daného emzáka, kdyby to byl emzák s nižší inteligencí než lidstvo, pokusil bych se sním dorozumět a objevit jejich kulturu, technologie atd

kdyby byl inteligetnější, také bych se pokusil porozumět, ale dal bych si pozor a vždy měl minimálně dva plány jak ho zabít v případě problému

kia

Já myslel, že dotaz je určen pouze ženám.

lexx

pozvat ho domů na zelňačku – to byl film i knižka o dvou penzistech – opilcích, jeden se jmenoval Louis de Funés

marci1

Stejně jako zemšťana ! Chlebem ( i tím tekutým ), solí a hlavně úsměvem ! 🙂

Emefej

Šel bych s ním poklábosit do hospody.