LucinkaLLL

Když se učitel zeptá, proč je dítě uvolněné z vyučování během dne, musí mu to dítě říct, nebo do toho učiteli nic není?

Nejlepší odpověď
ivzez

Lucinko,
už jsi někdy slyšela o školním řádu?
Co stojí v řádu tvé školy?

Další odpovědi
Quimby

No pokud je uvolněné, tak ho ten učitel už uvolnil, ne?
Pokud ho uvolnil třídní učitel, tak ho na něj klidně odkaž, ale když je to v pořádku, tak nechápu proč mu to neříct.

Každopádně když ti rodiče napíšou omluvenku, neznamená to, že to musí učitel nutně omluvit.

gecco

Důvod by měl být součástí žádosti o uvolnění z vyučování (přečti si Školní řád) a nevidím důvod, proč by se tento důvod nemohl dozvědět kterýkoli pedagog…
Pokud se ti tvůj konkrétní důvod jeví jako žinantní (třeba jdeš na lékařskou prohlídku z důvodu gynekologických potíží), nemusíš jej konkretizovat (stačí, když řekneš, že jdeš k lékaři)…
😉

klumprt

Nemusíš mu říkat, že jdeš na gyndu, stačí říct, že jdeš k lékaři.

🙂
Doplňuji:
Sakra gecco, to je snad telepatie. A myslím, že to není poprvé 🙂

A k tématu: V době vyučování za tebe učitel zodpovídá, tak musí vědět, jestli důvod tvého uvolnění je dostatečný, nebo si jenom chceš jít zafetovat někam do sociálně vyloučené lokality s o deset let starším mládencem 🙂

gecco

Klumprt → „gynda“…
To je vidět, na co ti chlapi myslí…
;-DD