Uvízli jste někdy ve výtahu,na lanovce,v koloně,ve sněhu....... ?

Nejlepší odpověď
fablen

ano, zůstala jsem viset ve starém nákladním výtahu ve 2.patře, v kabince uvnitř upadla traverza a já netušila jestli nás udrží lano nebo jestli se zřítíme dolů. Byli jsme tam dva. Výtah se nezastavil sám, ale zvenku někdo kopl do dveří jedoucího výtahu (bylo to během diskotéky) a dveře se ohnuly dovnitř. A poslední myšlenky? – že jsem si v životě ještě nic neužila a nechci ještě umřít. Po vyproštění jsme šli vyklepaní na panáka.

Od té doby mám fobii z výtahů a chodím všude po schodech pěšky.

Další odpovědi
lexx

Ve výtahu. Naštěstí, mobil na opasku tedy přivolal servisáky. Číslo bylo uvedeno na panelu v kabině. Díky za to.

Drap

V běžné koloně několikrát. Ve sněhu ne, ale spíš v ledu. Jel jsem na víkend do Jeseníků, začátek března, krásně, jel jsem v tričku. V neděli zpět, prudké ochlazení trpchu sněhu a silná námraza. Většina lidí přezuto na letní. Před Ramzovou jsem uvízl v koloně asi na dvě hodiny. Celkem jsem jel asi 30 km s řetězy

Děda Louda

Tolik štěstí najednou by mě asi porazilo.