Avatar uživatele
bolak

Uvítali byste možnost pokládat nebodované otázky?

Pořád tu někdo někoho peskuje za to že položil otázku jen kvůli tomu aby z toho vydřel nějaký body, takže tímhle by se to snad vyřešilo, no ne?

Položil bych prostě nebodovanou otázku, která by fungovala tím způsobem, že hvězdičky za ni obdržené by se sice zobrazovaly (třeba zelenou barvou), ale nezapočítávaly by se do celkového skóre uživatele. A tím že by byly barevně odlišeny by bylo jasné, že otázka není bodovaná, a teoreticky by to remcání už mělo přestat..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, anonym, anonym před 4197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jo jo

To by byla paráda, nedělám si iluze, že by osočování zmizelo, ale aspoň by k němu bhylo o důvod míň. U nás zlatých je to osočování teprve k smíchu – zlatým teda určitě jde o body, haha…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bublinnka

Ne ne

Spíš bych uvítala to, abych mohla vzít zpět palec, který jsem udělila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jo jo

A není to první nápad, řešily se tu mnohokrát návrhy co či jak by mohlo být bodováno/nebo­dováno..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Jo jo

Doplňuji:
Dnes to máš ještě s hvězdou žlutou :) Protože každý nápad, který odbourá polemiky o palcích, hvězdách a žebříčcích, si zaslouží pochvalu.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jo jo

Určitě, proč ne, ale myslím že ti kritikové by si zase něco našli. Oni to zkrátka musí mít, bez výtek a peskování ostatních by odpovědi pro ně ztrácely zřejmě smysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jo jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jo jo

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arya1

Jo jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo jo

určitě,už těch sporů tady bylo dost a kodex si umí přečíst každý sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

Ne ne

Všichni si trhněte nohou, já chci totiž co nejvíc bodů!
Ne, vážně – tohle je blbost, tak holt někdo položí otázku, aby dostal body, někdo jiný zas proto, aby se něco dozvěděl. Hlavně že to tu žije:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ne ne

Tu nejde ani tak o bodovanie, ako o nevhodné kritizovanie otázky či odpovede, ako by právo na rozum mal/a kritizujúci/ca popieranie práva na prejav vlastného názoru.
Tak ako kedysi by som vrátila palčeky dole – trestné body aj s odobratím získaných výhod. Tak by sa aj splnil sen mnohých o tom, kto dal palec dole.
Ale vzhľadom na to, že sme ľudia a nie stroje, prejavila by sa opäť známa ľudská vlastnosť závisť a hadky by začali znova.
Najjednoduchšie riešenie:
zachovávať slušnosť, korektnosť ohľaduplnosť a právo na rozum pre všetkých. Kritika nepatrí do odpovedi, ak ste nespokojní, hajde do diskuzie, ale aj tam zachovávajte slušnosť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne ne

Protože by to znamenalo zásadní odklon od poslání těchto stránek a porušení kodexu. Nebo zde chcete mít obyčejnou drbnu a posléze Augiášův chlév?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne ne

Bolaku, svého času tu proběhla informace od adminů, že takto bude naloženo s kategorií ankety, zábava. Takže je to jen mlácení prázdné slámy. Něco by s tím museli chtít udělat právě ti, kteří toho jsou schopni. Zatím nás obšťastnili pouze novou verzí.
Nepovažuji za moudré tady neustále psát o tom, co by se jak mělo změnit. Piš to přímo na info.odpovědi.
Mně osobně by bylo jedno, kdyby se tu nepalcovalo a nehvězdičkovalo vůbec. Nic to totiž o ničem nevypovídá.

Ad burak: kodex mnozí vůbec nečtou, jiní jej naprosto ingnorují. Nejde tady vůbec o ty, kteří s ním problém nemají, ale naopak o skupinu, která patří do opačné kategorie. Vždyť se podívej na pokládané otázky, jak často je na nich poznat, že ačkoliv je tu nepřehlédnutelný návod, jak má otázka vypadat, tazatel to nerespektuje. Vždy je to jenom o lidech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Jo jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Jo jo

Já bych tohle uvítala u všech otázek, jen body u odpovědi ( i otázky ) a pak už by nikam nezapočítávaly. Ten žebříček je stejně na dvě věci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jo jo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Dávám jo jo a body nechci. Se mi už nevejdou do pc.

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ocko: já to naopak považuju za důležitý, když to pošlu na info@odpovedi.cz, tak je to názor jednotlivce a nebudou se tím vůbec zabejvat, nadruhou stranu když to hodím sem a nechám odhlasovat, tak je to názor komunity a aspoň tam nahoře uviděj, jak se k tomu staví většina

a poslat jim to můžete klidně i vy, tou obálkou „sdílet“, na mě už mají vytvořený spam filter..

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dudu: proč odklon? spíš naopak ne? možnost zrušit sám sobě body za otázky by podle mě bylo spíš ku prospěchu, nebo posláním těchto stránek je sbírat body?

navíc by už nebyl důvod k napadání některých uživatelů, že se honí pouze za body a aspoň částečně by se to tu uklidnilo…

možnost zrušení bodů za otázky přece automaticky neznamená, že by se tu pokládaly jenom ty chatovací, každý by si mohl sám určit jak to chce… a možnost nahlásit závadnou otázku by zůstala, takže myslím že takováhle novinka by rozhodně nebyla změna k horšímu..

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

beer: a vyřešilo se něco?

já že mě už to začíná docela nudit, ty kecy o podvádění, falešnejch palcích a podobně… jen se mrkni třeba u týhle otázky, je to ryze názorovej dotaz, 8 lidí odpovědělo prakticky totožně a přesto dá jeden nejmenovaný uživatel bod pouze tobě a quentosovi.. no dává ti to nějakej smysl?

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Bublinnka: to já taky, u některých bych uvítal braní zpět i těch palců, který daroval někdo jinej :))

do mínusu a ještě dál…

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jo jo, ale k tomu samozřejmě i odpovědi bez bodů. Bohužel. i omylem udělené palce, stejně jako nominace, jsou nevratné. 🙂

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jo, ale pak byste sam prisel o 9999 bodu ode me , ktere jsem vam dala .. ! -iv-

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

očko,co se týká vkládaní otázek,když ty otázky nevadí admínům nechápu proč by měly tedy vadit nám ostatním,neza­registrovala jsem se sem proto abych někoho upomínala,ale abych mohla pomoct s odpovědí

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad burak. Máte pravdu. Já osobně jsem už dávno přehodnotila svůj názor z minulosti, protože se opravdu Odpovědi změnily. Že adminům položené otázky nevadí (pokud nejde o vulgární), svědčí to, že většinu z nich, které vkládali někteří uživatelé, vrátili zpět, když je někdo mazal. Zavedli také nová pravidla pro vkládání otázek – asi od poloviny června.

Mělo by plati: : nečíst, nevšímat, hotovo. .. Vhodnější než odpovídat a pak kritizovat …

I kdyby se neudělovaly body, nic se neděje. Ale podobná varianta se také neosvědčila. Všude žijí lidé …

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Upomínala, taky nejdi dr ani ocko, tak proč bys to dělala.

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek