Avatar uživatele
Terryle

Uvítali byste možnost „ignorovat uživatele“ v nastavení odpovědí?

Myslím, že by to vyřešilo spoustu zdejších problémů – hlavně těch s úkoly…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, rynek878, johana 56, tom004, Alesh, Bublinnka, anonym, anonym před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nápad dobrý nejen při dotazu na vypracování domácích úkolů, ale i při vkládání některých otázek. Jenže – jeden bude ignorovat a další odpoví.

Kolikrát se již psalo o tom, abychom nevypracovávali otázky z olympiády či DÚ. Když některý tazatel vloží za sebou třeba 10 otázek, je jasné, že odpovědi potřebuje do školy.

Mnohdy by uživatel získal odpověď rychleji, kdyby vložil otázku rovnou do Google.

Přiznávám, že mně vadí i stále opakující se dotazy na již vložené otázky, u nichž odpověď mají trvalou platnost – odborné dotazy, rady. U názorů je to jiné, i když i mnohé starší jsou užitečné … Program měl být již hotový před 2 měsíci…

Každý je jiný …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Asi ne.Řeším to tak,že upozorním na nevhodnou „otázku“. Většinou ale neodpovídám.Přece jen je šance,že se takový uživatel „polepší“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Já odpovím rád každému, pokud je dotaz inteligentní.

Trochu mi spíš vadí odpovídat na stejné dotazy, typu. Kde nájdu CD key na …

Ale když to vezmu rozumě tak vyjede časově nastejno mu napsat, že na warez foru a že je to nezákonné než na něj vyplivnout větu plnou nadávek.

Mě domácí úkoly nevadí, já si odpovědi rád přečtu, protože mě to ZAJÍMÁ i když už do školy nechodím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek