Georgo2010

Uvítali by jste pokračování o Harry Potterovi? Lze po epickém finálním zakončení Relikvie smrti vůbec něčím překvapit?

Nejlepší odpověď
Berušinka

No, já jsem s Harrym „vyrůstala“, ale pokračování by už nebylo ono – i když mi to docela bude chybět – těšení na nové díly, těšení na to, jak nám hlavní trojice povyrostla =)

Další odpovědi
tom004

Ne,všechno,co je dobré,by mělo mít svůj konec.

iceT

Spíš asi ne,už by nebylo co přidávat,leda to,jak rostou Harryho děti.Nebo,že by se vyskytl další zlý černokněžník.
A to už by nebylo ono.
I když jsem si Harryho příběhy oblíbila až v pozdějším věku,tedy až ve 25,pořád se nemůžu zbavit dojmu,že přinejmenším jedna postava věděla něco víc,než přiznala,jako by viděla budoucnost a že celé to dobrodružství a osud Harryho bylo naplánováno skoro do detailu,že ho celou dobu někdo postrkoval a že všechna dobrodružství začínající kamenem mudrců byla dopředu nachystána.Ale třeba autorka zamýšlela tento pocit vyvolat.

led

Väčšinou sa „znovuzrodenia“ nevydarili.
Spomeňme si napríklad na Veľkého detektíva Sherlocka Holmesa, potom tie príbehy už museli byť spracované ako spomienky. Už to nebolo ono.
Ani Harry Potter, aj keď je čarodejník, nie je večný.
Nechajme ho v pokoji spať.
Česť jeho pamiatke.

Ella

NE! A JEŠTĚ JEDNOU NE!

Tuhle sérii mám nesmírně ráda, a plánuji si ji aktuálně pustit celou v nějakém filmovém večeru ;), ale pokračování to neee… raději si přečtu knížky, kde jsou podrobnosti, zafantazíruju co by se mohlo dít dál, i když ono toho moc k fantazírování není, potom jak to skončilo a oním telenovelovým epilogem… =) Příběh skončil a všichni jeho dobří příznivci to vezmou… i když budou dál vznikat fanfiction na fanoškovských stránkách, Harry Potter zůstane už finálně a oficiálně ukončeným příběhem chlapce, který přežil ;)

Itter

Jednoznačně NE!
Jsou to mé oblíbené knihy a četl jsem je už několikrát, ale další ne.