Uvítali by jste na veřejném záchodě i sprchu či dokonce vanu?Jaká by mohla být cena za koupel?Za kakání je většinou 5 Kč

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano taková wc mnohde jsou, hodně třeba na benzínkách u dálnic, nebo u hranic apod. cena za sprchu je 60–80kč …viděla jsem takovou službu i v Liberci je to už déle a bylo to tuším v nějakém podchodu.Sama myslím, že to není špatný nápad ,hlavně pro ty co cestují a nechtějí jít do hotelu, třeba jen projíždějí městem či tou trasou.
Jednou jsem takovou službu využila ,ale bylo to v cizině .
Doplňuji:
slad08-ono na takových místech vidíš uklízečku ihned jak jde po tobě uklízet.

Další odpovědi
slad08

Určitě je to dobré na hygienu, když cestujete ve velkých vzdáleností.
Ale dokážete si představit, kdyby jste se po někom cizím šla koupat do vany?
Mě by se tedy do ní moc nechtělo.

Hanulka11: já má jen zkušenost z města, kde bydlím a kde jsou veřejné toalety v naprosto dezolátním stavu.
Kdyby tam byly uklízečky, tak je to něco jiného.