Veruňák 1D

Uvidíme v TV na prima cool nové díly KDO PŘEŽILE…?

Dozvěděla jsem se, že prima cool kupuje nové díly seriálu KDO PŘEŽIJE. Je to pravda? A kdy se na ně můžeme těšit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
DusanOrlik

Zdravím,taky se těším na nové série,která TV-Prima COOL nakoupila.Nová řada,realityshow Kdo přežije:Borneo,bude vysílána od 3.10.2012 -tedy hnedka po odvysílání aktuální soutěže Amerického faktoru. : )

Zdroj: http://www.sur­vivorweb.cz/ak­tualne-kdo-prezije-borneo-od-3-10-2012-na-prima-cool/

kapka

Myslím, že se to teprve točí. Tady v Čechách, někde ve Zlíně a okolí. 😁