vivatisCZ

Uvidím hologramy i bez hololens?

Určitě jste slyšeli o brýlích Hololens od Microsoftu, který dělá hologramy. Abych ty hologramy viděl, potřebuji mít ty brýle, jinak řečeno, uvidí je lidé co ty brýle nemají?

Nejlepší odpověď
gecco

Máš ten dotaz trochu zmatený…
😉

  • MS nedělá hologramy (nebo možná dělá, třeba jako samolepky, každopádně to je něco úplně jiného někde úplně jinde)
  • „hololens“ ty hologramy promítají – tedy když je mít nebudeš, neuvidíš nic (podobně, jako nic z promítaného uvnitř nevidí člověk před kinem, venku)