Úvěrovy podvod

protože ten dluh narustal tak proto mam tam tolik a kolik mužu dostat za to ?tak jsi myslim že to je podvod diky

Nejlepší odpověď
standa

Pokud bude vaše jednání kvalifikováno jako úmyslný trestný čin (§ 211 trestního zákoníku), což bez kontextu celého ´příbehu´ není moné s určitostí říci, tak vám teoreticky mohou hrozit až 2 roky.

Vyšší trest by hrozil, pokud by škoda přesáhla 50.000 Kč

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-muzu-dostat-za-uverovy-podvod

Další odpovědi
Zlatomuska

jo takhle, jakoze dluh byl 30,000 a ted je sto? Tak to není uvěrový podvod, ale nedodrzení smlouvy. bylo docela hloupé se takhle zadluzit, ale budiz, ted uz je pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Poradte se s právníkem. Ale dle zkuseností se dá domluvit s kazdým bankovním ustavem na splátkách, coz doporucuji.Presně vám ted nereknu, kolik dostat můzete, ale predevsím byt vámi bych ted resila, abyste vůbec nedostal/a