Úvěr ze stavebního spoření a prokazování faktur

Mám cílovou částku na stavebním spoření ca 400.000,– . Víc než polovinu mám už naspořenou, na těch zbývajících ca 200.000,– si chci vzít řádný úvěr – budu muset pak stavební spořitelně prokazovat faktury („prostavení“) celých 400.000,– nebo jen těch 200.000,–, které si od nich půjčím? Děkuji za případnou pomoc !! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

info@cmss.cz

Zavolejte nám:225 225 225

Zkontaktujte je. Nebojte se ptat. Reknou vam to tak jak to je.

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Prokazuje se pouze úvěr. Naspořené peníze můžete použít na co chcete.