maja49

úvěr od lišky

Dobrý den. Vzala jsem si úvěr ze stavebního spoření (dlouhodobá perspektiv) a ukončila jsem čerpání meziúvěru. Existuje nějaký program, ve kterém si mohu sama zpočítat, jak dlouho budu splácet tuto nižší částku než byla cílová? Existuje něco takového? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Majo, obávám se, že neexistuje program na stavební spoření s Liškou přístupný veřejnosti. Určitě máš šanci nechat si přesně spočítat splátky obchodním zástupcem (zprostředkova­telem) Lišky, který s Tebou uzavřel smlouvu, nebo se zastav na přepážce.