Uveďte nejfrekventovanější zdroj, který je podle Vás hlavní příčinou rozšiřování pornografického materiálu u dospělých.

Nejlepší odpověď
Drap

Možná že pro tebe by bylo lepší, než čekat na odpovědi, zajít si do nějaké sexuologické poradny.

Další odpovědi
anonym

Vážený uživateli, zřejmě sis popletl stránky. Všech 17 otázek za pouhé 2 dny od registrace, jsou ryze monotématické, ke všemu zhusta chybně zařazené (patřily by do rubriky sex – viz Rodina a vztahy).
Trpíš-li nějakou deviací, rozhodně nepatříš mezi normální komunitu.
Buď si najdi jiný web, nebo se běž léčit.
Ad vlk samotař, evidentně nezajímá, ani 1 otázka nevybočuje z posedlosti srovnatelné s místním plaveckým fenoménem.
Řekl bych, že jeden podivín stačí až až.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/31618

vlk samotař

Zajímá tě něco jiného než porno a sex.

MK44

Příčinou rozšiřování pornografie je zájem o ni. Takový zájem je do určité meze normální. Nad mezí, kdy obtěžuje ty, co o ni až tak velký zájem nemají, přechází v obsesi. Jí postiženého člověka lze někdy poznat při pohledu do zrcadla. A propos, kdy jste se naposledy díval, zda jste hladce oholen?

pusinka50

Pane Veselý, vy děláte diplomku na téma sexualita a dítě nebo jste deviant? Jste na špatném serveru, tady jsou normální lidi, upusťte již od obtěžujících otázek laskavě